Як вести себе в іншій країні.

Подорожі дозволяють людині здійснити свої мрії і побачити численні міста і країни. Враження від побаченого залишаються на все життя. Щоб ніщо не затьмарило ваш відпочинок, варто заздалегідь скорегувати свою поведінку.
Інструкція
1
Перебуваючи за кордоном, не забувайте, що ви перебуваєте в гостях. Дотримуйтесь правил хорошого тону, будьте ввічливі і доброзичливі. Намагайтеся частіше посміхатися, адже усмішка знімає будь-яку напруженість в спілкуванні навіть за відсутності знання мови.
2
Перед поїздкою в іншу країну обов'язково ознайомтеся з її звичаями і культурою. Зверніть увагу на те, що закони та встановлені правила поведінки в країні вашого перебування можуть сильно відрізнятися від подібних речей на Батьківщині. По можливості підтримуйте зв'язок з представником туроператора, який допоможе вам скорегувати свою поведінку у відповідності з основними прийнятими нормами в країні перебування.
3
Наприклад, у Венеції ви можете піддатися штрафам до 600 євро, якщо будете годувати голубів. А у Франції при деяких обставинах на вас може поширитися дія закону, якому вже 100 років. Він забороняє цілуватися на залізничних перонах, щоб не порушувати розклад руху поїздів.
4
Будьте дуже уважні до правил поведінки в країнах Південно-Східної Азії та ближнього Сходу. Туреччина, Індія, Сінгапур, Таїланд, Китай притягують туристів з усієї планети. Але, на жаль, не всі вони знають, наскільки суворі в цих країнах закони, звичаї і звички. Наприклад, в Туреччині не варто при вітанні цікавитися у знайомого турка здоров'ям його дружини. Це може бути розцінено як образу і втручання в його особисте життя. Вас не зрозуміють, якщо в ресторані ви будете вимагати блюдо зі свинини або захочете запросити на танець незнайому туркеню.
5
У Сінгапурі ви можете піддатися величезним штрафам за куріння і використання жувальної гумки в громадських місцях, не кажучи вже про сміття, викинутому в невстановленому місці.
6
Освіжите в своїй пам'яті іноземну мову. Але пам'ятайте, що іноді ваші досягнення в цій області можуть виявитися марними, особливо в місцевостях, віддалених від популярних туристичних маршрутів. Обзаведіться путівником, разговорником, словником.