Як навчитися поважати себе.

Уміння себе поважати, любити, вважати себе гідним просто необхідно для комфортного відчуття себе серед інших. Але не варто плутати зарозумілість, норовливість і гординю з повагою до себе. Гармонія у відносинах з іншими людьми передбачає взаємну повагу. Але варто почати з самого себе. Поважай себе сам і оточуючі почнуть поважати тебе.
Інструкція
1
Для того, щоб почати себе поважати, варто трохи покопатися в собі. У кожної людини є свої здібності, свої достоїнства. Полюбіть себе за те, що, наприклад, ви ніколи не спізнюєтеся! Так, це не стрибок з парашутом, але адже вашому почуттю часу може позаздрити кожен другий! Знайдіть в собі здібності і розкажіть про них в першу чергу самому собі.
2
Знайдіть час для себе. Займіться тим, що вам дійсно подобатися. Завжди хотіли освоїти фотошоп - сьогодні саме час записатися на курси. Хочете в вихідні дні вставати на 3 години пізніше звичайного - будь ласка.
3
Дозвольте собі помилятися. Ми всі - живі люди, і нам властиво помилятися. Тим самим ми отримуємо життєвий досвід, який не зможуть замінити чужі поради.
4
Залиште в минулому всі образи, незадоволення, образи. Відпустіть їх і ви відчуєте полегшення, вам стане легше йти вперед. Пробачте і себе за те, що ви зробили або не зробили в минулому. Нехай ваше нове життя, в якій ви себе вже поважаєте, почнеться без тяжкості минулого.
5
Почніть новий день так, як цього хочете тільки ви. Прокинутися під улюблену музику, неспішно поснідати і піти в кафе, або в кіно, чи в театр, або просто зустрітися зі старими друзями. Давайте, дійте, дерзайте. Змініть ставлення до себе самі, почніть з себя.Ведь наше життя в наших руках. Спробуйте змінюватися, і вам сподобається. Любіть себе, адже тільки люблячий себе людина може домогтися поваги оточуючих, а значить, і самого себе.
Зверніть увагу
Треба навчитися не ображатися. Ні по дурницях, ні взагалі. Ображається той, хто приймає чиїсь слова за правду. Тобто, немов погоджується з тим, хто сказав Вам образливі слова. Наприклад, Вам кажуть: «Ти дурна». І якщо Ви ображаєтеся, значить, приймаєте ці слова.
Корисна порада
Щоб навчитися цінувати себе, для початку потрібно себе полюбити. Постарайтеся змінити власну думку про себе: з цього моменту почніть більше довіряти собі, покладатися на себе, поважати свою позицію і любити себе.