Як відновити Гугл Хром. Як підключити gugl hrom.

Програмне забезпечення Google Chrome надзвичайно легко увійшло в життя багатьох користувачів інтернету. Через тільки пару місяців після своєї появи його зручний інтерфейс і швидкість завантаження стали символом якісної роботи інтернет-браузера.
Інструкція
1
Якщо з яких-небудь причин програма Google Chrome перестала працювати і вам потрібно її відновити, зайдіть на стартову сторінку Google. У верхній адресному рядку додайте до тексту «google.ru» запис «/chrome». В результаті ви потрапите на офіційну сторінку браузера.
2
Натисніть на праву посилання «Встановити Chrome зараз» і дочекайтеся, поки не завантажиться інсталятор (установник). Запустіть його і виконуйте вказівки по установці програми Google. Якщо на даний момент у вас немає інтернет-з'єднання, скористайтеся іншим комп'ютером, скачайте інсталятор і скопіюйте на флеш-носій.
3
Крім запису «/chrome» офіційна сторінка може бути знайдена за допомогою пошукової системи Google. Відкрийте стартову сторінку і напишіть у вікні пошуку назву програмного забезпечення. Перший результат в списку, і буде належати офіційній сторінці Google Chrome.
4
Для відновлення гаджетів - додатків, що надають додаткову інформацію для Google, відкрийте браузер і пропишіть в адресному рядку «chrome.google.com/webstore». Коли на екрані відкриється офіційна сторінка для магазину Google, натисніть на вкладку «Розширення» і виберіть бажані програми. При цьому пам'ятайте, що скачувати гаджети краще саме з даної офіційної сторінки, щоб не пошкодити як сам Google Chrome, так і всю операційну систему.
5
Після перевстановлення обов'язково поверніться на стартову сторінку google.ru та натисніть кнопку «Увійти». Потім перейдіть по верхній лівій посиланням «Зареєструватися» і створіть електронний ящик на «gmail.com». Після цього будь-які дані про ваш інтернет-браузері будуть зберігатися на зареєстровану пошту. Коли у вас знову виникне необхідність у перевстановлення Google, завантажте свою пошту і всі загублені програми та закладки відновляться.
Інтернет-браузер Google Chrome несподівано з'явився на ринку і точно також став за лічені місяці одним з найпопулярніших інтернет браузерів. Хороші показники швидкості, приємні гаджети і простий інтерфейс зробили його улюбленцем широкого кола користувачів. Якщо ж у вас виникли проблеми, і вам потрібно відновити свій браузер, зробити це можна в кілька простих кроків.
Інструкція
1
Зайдіть на стартову сторінку гугла - www.google.ru. Опинившись на ній, припишіть у вікні браузера/chrome, тим самим ви опинитеся на офіційній сторінці браузера. Праворуч ви побачите велику кнопку "Завантажити Google Chrome". Натисніть її і дочекайтеся, поки закінчиться завантаження.
2
По завершенню вам залишилося тільки запустити інсталятор і встановити програму. Цим методом можна також користуватися, щоб просто завантажити установник, а потім переносити його на інші комп'ютери, що не мають з'єднання з інтернетом в даний момент.
3
Альтернативний спосіб полягає в тому, щоб просто під час знаходження на www.google.ru ввести у вікно пошуку Google Chrome. Перша ж рядок результату буде та ж сама сторінка.
4
не качайте браузер з інших сайтів. Це не тільки безглуздо, так як найсвіжіша і стабільна версія може бути тільки в офіційного розробника, але й небезпечно, так як на безкоштовних сайтах браузер може бути заражений вірусом.
5
Щоб відновити встановлені гаджети, зайдіть на сторінку chrome.google.com/webstore. Це офіційна сторінка магазину google і єдине місце, звідки варто завантажувати додатки для хрому , якщо ви не хочете пошкодити вашу операційну систему і сам браузер.
Корисна порада
Щоб наступного разу, при надзвичайних ситуаціях, вам не доводилося відновлювати налаштування хрому, створіть пошту на gmail.com. Всі дані про вашому браузері будуть записуватися на створену пошту. У випадку перевстановлення ОС або браузера, вам потрібно буде лише завантажити пошту, і всі закладки, додатки, ярлики хрому повернуться на свої місця.