Як визначити колір по vin. визначити колір машини vin.

Якщо автомобіль потребує часткової забарвленні, підібрати колір на вічко не представляється можливим. У кожного виробника тони фарбувальних засобів розрізняються, і іноді досить сильно. Ситуацію можна вирішити, використовуючи інформацію, зашифровану в VIN-коді машини.
Інструкція
1
VIN-кодом називається 17-значний ідентифікаційний номер автомобіля. Кожна з його цифр несе в собі певну інформацію про машину. За VIN -код можна дізнатися про дату і місце складання, типі кузова і двигуна, номер моделі та т.п.
2
Знайдіть під капотом свого автомобіля (поруч із двигуном) спеціальну інформаційну наклейку. Шанси відшукати її зростають, якщо автомобіль досить сучасний і не був у капітальному ремонті.
3
Якщо ви не знайшли інформаційну наклейку під капотом, відкрийте двері машини. Огляньте низ дверної стійки, багато фірм, що випускають автомобілі, воліють це місце для наклеювання інформаційного ярлика.
4
Зверніться в автосервіс до колеровщіку, надайте йому знайдений vin-код. Скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою, ввівши ваш код, працівник автосервісу без праці підбере саме такий відтінок, який спочатку використовувався для фарбування кузова. Враховуйте той факт, що з часом фарба може вигоріти і, можливо, тони будуть дещо різнитися між собою.
5
Ще одним способом визначити відтінок фарби по vin-коду є звернення до офіційного дилера, з наданням йому інформації про марку автомобіля і відповідному коді. Через деякий час співробітники будь автокомпанії дадуть вам вичерпну інформацію, що стосується вашої машини і її колір а. Звернутися до дилерів можна особисто, прийшовши в офіс, в якому був придбаний автомобіль, або зв'язавшись із співробітниками компанії по електронній пошті або телефону. Отримавши потрібні дані, сміливо вирушайте в автосервіс і просите, щоб ваш транспортний засіб пофарбували саме в тон, вказаний виробником.