Як зняти апартаменти в Італії.

Краще і найправильніше місце для відпочинку в Італії - це відмінні апартаменти. Адже житло на курорті має не меншу значущість, ніж пляжі, їжа, екскурсії і т.д. Зняти апартаменти в цій країні не складно. Потрібно лише знати, що враховувати при пошуку.
Інструкція
1
При виборі апартаментів важливу роль грає регіон, де розташований курорт. Якщо у вас достатньо коштів, орендуйте житло класу «люкс» в Тоскані, Лігурії, Амальфітанськом Рив'єрі або на острові Сардинія.
2
Щоб заощадити, їдьте в недорогі, але не менш приємні регіони - це Рів'єра ді Улісс, острів Сицилія (багато приватного сектора), Калабрія або популярне дешеве й місце відпочинку Адріатичне узбережжя Італії , де зможете зняти скромні апартаменти економ-класу (найнижча ціна - 400 євро на тиждень). Для оренди гарного житла в сезон (середнє між люкс і економ), приготуйтеся заплатити 1500-2000 євро на тиждень.
3
Зайдіть на сайт туристичного агентства і в базі даних виберіть вподобані варіанти. Надішліть заявку. Менеджер обробить її і повідомить, які апартаменти вільні на вашу дату. Для бронювання оплатіть 30% вартості оренди житла.
4
Щоб оформити італійську візу, отримаєте ваучер-підтвердження бронювання апартаментів. Забронювати житло в цій країні можна за півроку до запланованої поїздки. Зробіть це заздалегідь, якщо збираєтеся їхати в розпал сезону або на невеликий курорт, який розташований недалеко від великого міста. Перед самим відправленням на відпочинок, місць вже може не бути.
5
Візьміть на курорт достатня кількість грошей. Для того щоб дізнатися приблизну суму для повноцінного і гідного відпочинку в Італії , врахуйте три нюанси. Перший з них - це час оренди апартаментів. В країні два купальних сезону: з червня по вересень у північній частині і з травня по жовтень в південній. Найприйнятніші ціни на оренду житла пропонуються на початку і в кінці курортного сезону. Якщо не хочете викласти круглу суму на відпочинок, краще відмовтеся від поїздки в кінці липня або в серпні.
6
Також важливим фактором при виборі об'єкта нерухомості в Італії є термін оренди і розмір будинку. Якщо збираєтеся їхати в парі, то невеликі, затишні апартаменти будуть кращим вибором.