Як в Excel дані кількох аркушів перенести в один. перенос Даних з декількох аркушів на один excel.

Найчастіше працювати з табличними даними в офісі чи вдома доводиться в табличному редакторі Microsoft Office Excel. Кожен файл цього додатка містить один документ, розділений на окремі аркуші з електронними таблицями. На жаль, серед команд додатка немає функції автоматичного об'єднання декількох аркушів документа в один . Тим не менш, така задача виникає не так уже й рідко, і вирішувати її доводиться або «вручну», або з використанням скриптів - «макросів».
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Якщо звести в один потрібно не дуже велике число аркушів, це неважко зробити простий комбінацією операцій копіювання і вставки. Виберіть лист, на якому будуть об'єднані всі таблиці - зведений. Якщо він вже містить дані, встановіть курсор введення в першу клітинку додається області - в осередок першого рядка правіше крайнього стовпця при додаванні даних по горизонталі або в осередок першого колонки нижче останнього рядка при додаванні по вертикалі.
2
Перейдіть на лист, дані якого потрібно додати до зведеного, і клікніть праву нижню комірку з даними. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + Home, щоб виділити всю таблицю. Зверніть увагу, що виділити треба тільки комірки з даними, а не весь уміст листа, інакше при вставці Excel видасть повідомлення про помилку. Завантажте сторінку скопійоване область в буфер обміну - натисніть комбінацію клавіш Ctrl + C.
3
Поверніться на зведений лист і вставте скопійоване - натисніть «гарячі клавіші» Ctrl + V. Повторіть операції позиціонування, копіювання і вставки потрібне число раз, якщо потрібно об'єднати більше двох аркушів. Після закінчення процедури скопійовані листи можна видалити - клікайте їх ярлички правою кнопкою миші, вибирайте пункт «Видалити» і натискайте кнопку «Так» в діалозі підтвердження операції.
4
Якщо поєднуваних аркушів досить багато, доведеться скористатися скриптом, тобто помістити в сторінку кнопку і прив'язати до неї відповідний макрос. Для цього треба скористатися вкладкою «Розробник». Якщо вона не відображається в меню, клікніть вільний простір на будь-якій вкладці правою кнопкою миші і виберіть пункт "Налаштування стрічки». У списку «Основні вкладки" поставте позначку у написі «Розробник» і натисніть OK.
5
На вкладці «Розробник» розкрийте список, що випадає «Вставити» з групи команд «Елементи управління» і виберіть у ньому найперший елемент - кнопку. Потім клацанням мишки вкажіть місце в таблиці, куди треба помістити кнопку, і на екрані з'явиться діалогове вікно «Призначити макрос об'єкту».
6
Натисніть кнопку «Створити» і між першою і останньою рядками коду в вікні, введіть, наприклад, такий набір команд: s_ = Sheets.CountSheets.Add After: = Sheets (s_) For i = 1 To s_ r_ = Sheets (i) .Cells.SpecialCells (xlLastCell) .Row Sheets (i) .Range ("A1", Sheets (i) .Cells.SpecialCells (xlLastCell)). Copy Sheets (s_ + 1) .Range ("a" & n_ + 1) n_ = n_ + r_NextЗакройте редактор макросів.
7
Клацніть по створеній кнопці, і призначений їй макрос створить новий лист, в якому об'єднає вміст всіх інших, зчепивши їх по вертикалі.