Як повернути справний товар.

Основним нормативним актом, який регулює взаємовідносини покупця і продавця, є Федеральний Закон «Про захист прав споживача». Знання положень цього закону допоможе вам і в тому випадку, коли необхідно повернути справний товар , чому багато продавців активно пручаються.
Інструкція
1
Майте на увазі, що повернути в магазин справний і якісний товар непродовольчого призначення ви можете в будь-якому випадку, навіть якщо товар ставиться до тих, що виділені в окрему категорію - технічно складні вироби. Але, звичайно, приводом для його повернення не може стати «Я передумав» або «Товар мені перестав подобатися». Причиною, з якої ви повертаєте покупку, може стати те, що вона не підійшла вам за фасоном, кольором, формою, розмірами або комплектації.
2
Вирішити для себе питання остаточного придбання товар а належної якості ви зобов'язані протягом 14 днів, починаючи з дня, що слідує за днем покупки виробу. Пізніше, ніж через два календарні тижня, звертатися в магазин з приводу обміну або повернення вже не має сенсу. Тільки в тому випадку, коли останній день строку повернення припадає на неробочий день, термін може бути перенесений на перший за ним день роботи продавця.
3
Умовою, за яким ви можете вимагати повернення, є повне збереження товар ного вигляду виробу, наявність всіх фабричних ярликів і пломб, відсутність слідів експлуатації і наявність документа, який підтверджує, що даний товар придбаний у цього продавця. Ви не зможете повернути його, якщо під час транспортування з магазину або в магазин товар отримав пошкодження або був забруднений. Необов'язковим з умов, перерахованих вище, є тільки наявність документа про оплату. У разі його втрати до уваги можуть бути прийняті показання свідків, які підтвердять факт покупки.
4
Згідно з п. 2 ст. 25 Закону, при дотриманні всіх умов ви маєте право на обмін немає підійшла вам покупки на товар аналогічної якості, вартості та призначення. Зажадати повернення сплаченої суми ви маєте право тільки в тому випадку, коли продавець не може запропонувати вам рівноцінний товар . При цьому відмовка про те, що товар надійде в магазин завтра або через кілька днів не є поважною причиною не вимагати повернення грошей. Заміна повинна бути проведена в день звернення.
Зверніть увагу
Повернути справний товар ви не зможете в тому випадку, якщо він входить в «Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну».