Як повернути продовольчий товар.

Нерідко ми замислюємося про те, як повернути той чи інший товар . Для вирішення цієї проблеми необхідно чітко розділяти групу продовольчих і непродовольчих товар ів. Саме від цього багато в чому залежать ваші подальші дії.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що до продовольчій групі товар ов відносяться продукти биосинтетического, мінерального, рослинного або тваринного походження, призначені для вживання в їжу, як в переробленому, так і в свіжому вигляді.
2
Згідно з наявним законодавством, ви не зможете повернути продовольчий товар належної якості, так як дана вимога буде незаконним. Однак у багатьох супермаркетах і продуктових магазинах адміністрація часто йде на поступки покупцеві. Якщо ви здійснили необдуману покупку, спробуйте попросити касира зробити повернення товар а, надавши відповідний чек. Звичайно, шансів в даній ситуації повернути витрачені гроші буде значно більше, якщо ви ще не відійшли від каси. Пам'ятайте: адміністрація магазину не зобов'язана приймати у вас куплений продовольчий товар належної якості.
3
Якщо куплений продовольчий товар виявився неналежної якості, ви вправі його повернути і зажадати витрачені гроші. Також ви можете розраховувати на відповідне зменшення купівельної ціни або заміну товар а, якщо ви виявили якісь недоліки продукту. Дана угода прописано у прийнятому законодавстві.
4
Врахуйте, що при поверненні продовольчого товар а неналежної якості продавець не має право утримувати суму, якщо вартість товар а з моменту покупки і на справжній момент знизилася. Дане правило поширюється навіть за умови, що продукт не має товар ного виду або частково використовувався.
5
Щоб повернути продовольчий товар неналежної якості, надайте співробітнику магазину чек, що підтверджує відповідну покупку. У разі необхідності напишіть заяву. Вкажіть на недоліки придбаного продукту і попросіть повернути гроші. Адміністрація зобов'язана не пізніше ніж через 10 днів здійснити повернення грошових коштів. Якщо чек про здійснену покупку не зберігся, ви можете скористатися показаннями свідків.
При покупці різних товарів в магазинах будьте дуже уважними. Перевірка купується вироби займає значно менше часу, ніж процедура повернення товару неналежної якості.
Вам знадобиться
  • - касовий чек;
  • - товарний чек;
  • - гарантійний талон;
  • - упаковка.
Інструкція
1
У разі виявлення несправності підготуйте всі необхідні документи. Переконайтеся в наявності касового і товарного чеків, талона гарантійного обслуговування. Пам'ятайте про те, що повернути бракований товар можна тільки в період дії гарантійного терміну.
2
Якщо ви виявили несправність протягом двох тижнів після покупки товару, то маєте право відразу повернути його в магазин. В іншому випадку розумніше відразу звернутися в сервісний центр. Зателефонуйте в магазин і з'ясуйте, в якій СЦ відвозять подібні товари.
3
Якщо дана організація знаходиться у вашому місті, самостійно відвезіть туди товар, узявши всі документи. Це дозволить вам заощадити досить багато часу, тому що магазини, як правило, здійснюють доставку товарів в СЦ раз на тиждень, а іноді ще рідше.
4
Дочекайтеся видачі висновку від сервісного центру. У тій ситуації, коли товар не підлягає ремонту, відразу вимагайте повернення грошових коштів. Іноді розумніше зажадати видачі аналогічного вироби.
5
Якщо сервісний центр не видав вам висновок протягом 2-3 тижнів, зателефонуйте туди і уточніть стан переданого товару. Найчастіше у відповідь можна почути фразу: «Товар підлягає ремонту. Чекаємо приходу деталей ». Це стандартна ситуація, і в цьому немає нічого протизаконного.
6
Після тридцяти днів з дня передачі товару в сервісний центр сміливо йдіть в магазин і вимагайте повернення грошових коштів. Вам можуть запропонувати почекати ще трохи або самостійно забрати товар з СЦ і доставити його в магазин. Пам'ятайте про те, що все це - труднощі фірми-продавця.
7
Напишіть претензію, вказавши в ній дату передачі товару в СЦ. Попросіть представника торгової організації поставити свій підпис. Зробіть копію претензії, а оригінал передайте вищевказаною особі. За кожен день прострочення видачі нового товару або грошових коштів, ви вправі вимагати 1,5% його вихідної вартості.