Як взяти напрокат авто.

Прокат автомобіля може стати вашою паличкою-виручалочкою в тому випадку, якщо у вас виникла термінова необхідність зустріти несподіваного гостя з поїзда, а ваш автомобіль знаходиться в ремонті, або ж ви знаходитеся в чужому місті і вас чекає поїздка. Така послуга дуже зручна, до того ж оренда автомобіля може обійтися набагато дешевше, ніж виклик таксі.
Інструкція
1
Компанії, що надають автомобілі напрокат, працюють майже в кожному місті. Тут ви зможете взяти в оренду автомобілі будь-яких марок. Іноді прокатники можуть надати вам машину з водієм.
2
Для того щоб орендувати авто, вам необхідно мати при собі паспорт і водійське посвідчення. Багато компаній висуває певні вимоги до водійського стажу. У разі, якщо стаж буде мінімальним, вам можуть відмовити. Іноді прокатники вимагають надати заставу.
3
Далі після перевірки всіх документів вам запропонують укласти договір. Попередньо від вас зажадають заповнити гарантійні листи про те, що ви зобов'язуєтеся виплатити матеріальну шкоду в разі пошкодження машини. Потім видадуть шляховий лист, і з цього моменту ви можете керувати автомобілем. У багатьох фірмах передбачена можливість попереднього оформлення прокату по електронній пошті.
4
При здійсненні угоди обов'язково поцікавтеся умовами страховки. У різних компаніях ці умови значно відрізняються один від одного. Не зайвим буде дізнатися, як відбувається і відшкодування збитку при ДТП. Адже на дорозі іноді може трапитися що завгодно, тому наявність страховки допоможе вам заощадити власні кошти, а також зберегти нерви.
5
При отриманні автомобіля уважно огляньте його. Орендовані машини повинні побут в повному справному стані. У деяких компаніях є технічна допомога, яка виїжджає негайно на ваш виклик у разі поломки. Залежно від ступеня поломки авто або полагодять, або евакуюють, при цьому надавши вам іншу машину.
6
Багато компаній пропонують своїм клієнтам різні дисконтні програми та системи знижок. Обов'язково поцікавтеся їх наявністю в обраній вами компанії. Також можна взяти участь у спеціальних акціях, які допоможуть вам істотно заощадити.
Наближається день весілля, а ви ще не думали про оренду автомобіля? В такому випадку час зайнятися питанням пошуку підходящої машини напрокат впритул, адже за загальним правилом, замовити її потрібно заздалегідь.
Інструкція
1
Отже, з чого почати? Складіть список гостей і уточніть, чи немає серед них тих, хто погодиться побути «весільним водієм». Якщо ж таких охочих не знайшлося - не засмучуйтеся. Адже завжди можна звернутися в агентства, що надають автомобілі напрокат .
2
Уточніть, скільки гостей збирається поїхати з вами на урочисту реєстрацію шлюбу та прогулянку по місту (якщо ви, звичайно, цю саму прогулянку плануєте, - адже від цього залежатиме час оренди авто, що впливає на вартість). На підсумкову суму оренди впливають і інші показники: скільки часу автомобілю доведеться очікувати вас у будинку і у РАГСу, швидкість руху по трасі, віддаленість району святкування від центру міста.
3
Перелік сайтів, що пропонують вибір автомобілів на будь-який смак, величезний. Не поспішайте обмежуватися одним-двома, а ознайомтеся з різними пропозиціями. Краще уточнювати суму оренди по телефону, перш ніж відправлятися в агентство укладати договір: ціни на сайті можуть відрізнятися від реальних.
4
Вибрали агентство, і прийшли подивитися на машини навіч? Ретельно огляньте автомобілі, які ви підібрали для свого торжества і обговоріть з менеджерами найдрібніші деталі (від кольору до дати, місця і часу). Залежно від пори року, перевірте справність кондиціонера або обігрівача. В заявку може входити і вартість додаткових послуг (наприклад, прикраса автомобілів). Включіть у текст договору штрафні санкції: раптом автомобіль прибуде невчасно.
5
Уважно прочитайте договір оренди. Зазвичай спочатку вноситься частина суми за неї, а залишок виплачується водітелю.Ви можете заощадити, якщо призначите урочистості не на гарячу пору, і дата весілля припадатиме на будній день. Адже в такий час попит на послуги падає, а значить, агентства будуть готові піти назустріч вашим побажанням. Можливо також, що в агентстві діє якась акція, що стане додатковим приводом уникнути зайвих витрат.
6
Пам'ятайте, що автомобілі білого кольору коштують дорожче. Чому б вам не піти наперекір традиціям і не здивувати гостей незвичайним кольором весільного кортежу? І зовсім не обов'язково використовувати лімузин в якості ведучої машини - інші автомобілі теж можуть виглядати досить представницький.