Як візуально розширити коридор.

Багато квартир не можуть похвалитися великими просторими коридорами . А велика кількість шаф, пуфів і трюмо ще більше краде простір. Звичайно, можна затіяти перепланування квартири, зруйнувати стіни і зробити передпокій великий. Але на це треба отримати спеціальний дозвіл, та й сам по собі знесення стін дуже непростий. Тому краще візуально розширити простір.
Вам знадобиться
  • - світлі шпалери;
  • - світла фарба;
  • - вбудовані меблі або меблі-трансформер;
  • - дзеркало;
  • - картина або фотошпалери;
  • - точкові світильники;
  • - розсувні двері;
  • - яскраві лампочки.
Інструкція
1
Підберіть нові шпалери для коридору. Вони повинні бути світлими, глянцевими і без великих повторюваних візерунків. Можна підібрати однотонні варіанти. Це просте рішення відразу допоможе візуально змінити розмір коридору. Не встановлюйте навісну стелю, це вкраде розмір приміщення. Краще його просто пофарбувати або наклеїти на нього однотонні білі шпалери. На стелі не повинно бути ліпнини або ступенів.
2
Чи не ставте в коридор шаф і трюмо, через них зорово зменшується розмір приміщення. Якщо ж виникла така необхідність, поставте невисоку і вузьку меблі, бажано світлого кольору. Можна підібрати вбудовану меблі, яка займатиме зовсім мало місця, або зробити для предметів гардероба просту нішу. Якщо ви плануєте в коридорі поставити і інші меблі, то вибирайте трансформуються предмети, які виконують кілька функцій і практично не займають місця.
3
Зробіть одну зі стін дзеркальною. А на другий повісьте картину або фотошпалери. Це створить відчуття великого простору. Якщо ж у вас немає можливості зробити цілу стіну дзеркальною, то повісьте хоча б невелике дзеркало.
4
Відмовтеся від плінтусів на підлозі, вони теж зорово зменшують розмір приміщення. Зробіть стик стіни і підлоги рівним. Виявіться від звичайних дверей, ставте розсувні, бажано з прозорого скла. Вони допоможуть реально і візуально розширити коридор.
5
Приміщення обов'язково повинно бути добре освітлене. Відмовтеся від великих і масивних люстр. В інтер'єрі коридору краще використовувати точкові вбудовані в стелю світильники. Вони повинні бути на всій поверхні. Не забувайте, що лампочки потрібно ставити досить яскраві.
6
У коридорі не повинно бути сторонніх предметів. Пуфи, стільці, велосипеди, валізи та інші предмети, які часто ставлять при вході в квартиру, прибирайте якомога швидше. Речі повинні лежати (стояти) на своїх місцях. У коридорі вони будуть тільки красти простір.
Зверніть увагу
в один з кутів коридору можна поставити декоративна квітка або високу вазу. Це візуально розширить простір, якщо на підлозі більше немає сторонніх предметів.
Корисна порада
якщо в коридорі є вікна, не вішайте на них фіранки.