Як увійти в мережеве оточення.

В операційній системі Windows у вікні «Мережеве оточення » знаходяться ярлики загальних принтерів, комп'ютерів та інших мережевих ресурсів. Відкрити це вікно можна різними способами.
Інструкція
1
Щоб увійти в мережеве оточення , клікніть по однойменному значку на робочому столі або в меню «Пуск» - відкриється потрібне вікно. При установці операційної системи ярлик «Мережеве оточення » автоматично з'являється на робочому столі. Якщо потрібний значок відсутній, налаштуйте його відображення. Викличте компонент «Екран».
2
Через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». У категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Екран». Альтернативний спосіб: клікніть правою кнопкою миші у вільному місці робочого столу і виберіть з меню, що випадає пункт «Властивості».
3
У діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». У додатково вікні, клацніть вкладку «Загальні». У групі «Значки робочого столу» поставте маркер напроти поля «Мережеве оточення ». Застосуйте настройки.
4
Якщо вам не потрібен зайвий ярлик на робочому столі, налаштуйте відображення «Мережевого оточення» в меню «Пуск». Для цього в папці «Панель управління» виберіть у категорії «Оформлення і теми» значок «Панель задач і меню« Пуск ». Інший варіант: клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості».
5
Перейдіть в діалоговому вікні на вкладку «Меню« Пуск »і натисніть на кнопку« Налаштувати »навпроти поля« Меню «Пуск». Відкриється ще одне вікно, зробіть у ньому активної вкладку «Додатково».
6
У групі «Елементи меню« Пуск »перейдіть до пункту« Мережеве оточення »і встановіть навпроти нього маркер. Натисніть на кнопку ОК, додаткове вікно закриється автоматично. Застосуйте налаштування у вікні властивостей. «Мережеве оточення » з'явиться в меню «Пуск» окремим пунктом.
7
Також значок «Мережеве оточення » доступний в будь-якій відкритій на комп'ютері папці, якщо налаштоване відображення типових задач для папки. Викличте компонент «Властивості папки» через «Панель управління» або відкрийте будь-яку папку і виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості папки». У вікні, на вкладці «Загальні» в групі «Завдання» відзначте маркером пункт «Відображення списку типових завдань в папках» і збережіть ці параметри.