Як відновити автомобільний номер.

Автомобільні номера приходять в непридатність після аварій, їх втрачають і викрадають. З цією проблемою щороку стикаються десятки тисяч автовласників. У будь-якому з перерахованих випадків доведеться пройти процедуру відновлення державного реєстраційного номера .
Вам знадобиться
  • - паспорт або посвідчення особи для офіцерів;
  • - свідоцтвом про реєстрацію;
  • - техпаспорт;
  • - талон ТО;
  • - водійське посвідчення;
  • - поліс ОСАГО
Інструкція
1
Отже, номер викрадений. Досвідчені люди не радять поспішати зі зверненням в поліцію із заявою про крадіжку. Справа в тому, що відповідно до наказу міністра внутрішніх справ № 59 ви тільки погіршить своє становище, оскільки до закінчення всіх перевірок, передбачених цим наказом, фактично користуватися транспортним засобом не можна. Тому набагато простіше заявити про втрату номера за нез'ясованих обставин.
2
Для цього з'явитеся в реєстраційний відділ МРЕВ і напишіть там відповідну заяву. Будьте готові пройти повний цикл реєстрації свого транспортного засобу. Щоб прискорити процес, рекомендується приїхати туди у всеозброєнні з уже готовими документами - паспортом або посвідченням особи для офіцерів, довіреністю, у разі якщо автомобіль переданий в довірче управління, свідоцтвом про реєстрацію, техпаспортом і його копією, талоном ТО, водійським посвідченням і полісом ОСЦПВ. Природно необхідно представити і сам автомобіль. Крім того може знадобитися довідка з поліції про те, що номера не були вилучені. Якщо вами в ГИБДД було отримано відмову, то він повинен бути мотивований і письмово оформлений. У разі сприятливого результату, нові номера можна буде отримати протягом трьох і більше днів. Наступний можливий варіант - номер прийшов в непридатність в результаті деформації, корозії та інших ушкоджень.
3
На думку фахівців, простий ремонт чи реставрація пошкодженого номера не цілком ефективні, оскільки це не поверне йому первісний вигляд. Набагато надійніше буде виготовити дублікати. При зверненні в організацію, зайняту виготовленням дублікатів надайте заяву, ксерокопію і оригінал громадянського паспорта, ксерокопію і оригінал свідоцтва реєстрації транспортного засобу.
4
Для автомобілів, що перебувають у власності організацій, необхідна довіреність на право отримання дублікатів реєстраційних знаків, а для осіб, які керують за дорученням - оригінал довіреності. Не забудьте також принести з собою зіпсовані знаки або їх фрагменти.