Як обчислити щільність. переклад кг в літри.

Щільність - це одна з характеристик речовини, така ж, як маса, об'єм, температура, площа. Вона дорівнює відношенню маси до об'єму. Основне завдання - навчитися обчислювати цю величину і знати, від чого вона залежить.
Інструкція
1
Щільність речовини - це чисельне відношення маси до об'єму речовини. Якщо ви хочете визначити щільність речовини, а вам відомі його маса і об'єм, знаходження щільності не складе вам праці. Найпростіший спосіб знайти щільність в даному випадку - це p = m/V. Вона вимірюється в кг/м ^ 3 в системі СІ. Однак далеко не завжди дані ці два значення, тому слід знати декілька способів, за допомогою яких можна обчислити щільність.
2
Щільність має різні значення в залежності від виду речовини. Крім того, щільність речовин змінюється і від ступеня солоності і температури. При зменшенні температури густина зростає, а при зниженні ступеня солоності знижується і щільність. Наприклад, щільність Червоного моря і раніше вважається високою, а в Балтійському морі вона вже менше. Всі ви помічали, що якщо у воду підлити масла, воно спливає наверх. Все це відбувається через те, що масло має більш низьку щільність, ніж вода. Метали і кам'яні речовини, навпаки тонуть, так як їх щільність вище. На підставі щільності тел виникла теорія про їх плаванні.
3
Завдяки теорії плавання тіл з'явилася формула, за якою можна знайти щільність тіла, знаючи щільність води, обсяг всього тіла і обсяг його зануреної частини. Ця формула має вигляд: Vпогруж. частини/V тіла = p тіла/p жідк.Отсюда випливає, що щільність тіла можна знайти наступним чином: р тіла = V занурюючи. частини * р рі/V тела.Ето умова виконується виходячи з табличних даних і заданих обсягів V занурюючи. частини та V тіла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zmz_ceMuAzM