Як включити ліхтарик в КС. Як зробити в кс ліхтарик іншого кольору.

При проходженні затемнених ділянок карти в КС не обійтися без включення ліхтарика . З його допомогою можна переглянути приховані кути. Але, з іншого боку, противник може обчислити вас по світному ліхтарику.
Інструкція
1
Для включення ліхтарика в КС необхідно, щоб ця команда була дозволена на сервері. Якщо в настройках ігрового сервера опція вимкнена, буде неможливо включити ліхтарик на ньому.
2
Щоб включити ліхтарик, необхідно натиснути на відповідну клавішу на клавіатурі. За умовчанням це кнопка F. Наведіть курсур на затемнену текстуру і натисніть F. Якщо на екрані з'явиться світле круглу пляму, значить, ліхтарик включився і працює. Для вимикання ліхтарика знову натисніть кнопку F.
3
Якщо при натисканні на стандартну кнопку нічого не сталося, спробуйте включити ліхтарик через ігрову консоль. Для виклику консолі натисніть клавішу "~" (російська літера е). У вікні консолі наберіть наступну команду: impulse 100Еслі ліхтарик загорівся, можна встановити його включення/вимикання на клавішу.
4
Щоб задати кнопку включення ліхтарика , необхідно в консолі набрати таку команду: bind названіе_клавіші "impulse 100" Замість назви клавіші ви можете вписати будь-яку зручну для вас кнопку клавіатури. Стандартна клавіша - F. Тоді потрібна команда буде виглядати наступним чином: bind f "impulse 100"
5
Поставити потрібну клавішу для включення ліхтарика можна через опції гри в меню. Для цього необхідно зайти в розділ Options ("Опції") -> Keyboard ("Клавіатура"), знайти пункт Flashlight ("Ліхтарик"), зробити подвійний клік по вільній області праворуч від пункту і натиснути кнопку, на яку хочете встановити включення ліхтарика , наприклад, клавішу F.
Зверніть увагу
Ліхтарик включиться тільки за умови, що дана опція дозволена на сервере.Фонарік поступово розряджається і йому потрібен якийсь час для перезарядки. Тому не варто включати його надолго.Еслі не працює консоль гри, ознайомтеся з керівництвом по її включенню.