Як налаштувати браузер на телефоні. Як налаштувати меню на телефоні.

Від налаштувань браузера залежить зручність користування інтернетом з мобільного пристрою. Налаштування телефону дозволяють налаштувати параметри відображення сторінок, збереження даних, налаштування конфіденційності. Зміна даних опцій дозволить зробити серфінг в інтернеті максимально ефективним і зручним.
Інструкція
1
Увійдіть в меню телефону і перейдіть в розділ «Браузер». Натисніть ліву функціональну клавішу пристрою, щоб викликати контекстне меню. Виберіть розділ «Налаштування» або «Параметри».
2
У розділі «Масштаб» вкажіть, наскільки буде збільшена сторінка при її відображенні на екрані. У розділі «Кодування тексту» необхідно вибрати набір символів, який використовується при відображенні текстової інформації. Міняйте кодування тільки в тому випадку, якщо на екрані з'являються нечитані символи.
3
Відключення опції «Завантажувати графіком» дозволяє заощадити велику кількість трафіку на телефоні, що критично для тарифів мобільних операторів з лімітованим доступом в інтернет. Параметр «Дозволити JavaScript» включає підтримку виконання активних скриптів на сторінці (наприклад, відтворення відео або аудіо). Цю опцію слід відключити, якщо кількість переданих та отриманих даних є для вас дуже важливим параметром. Включення JS також уповільнює роботу телефону.
4
Розділ «Очистити кеш» дозволяє видалити дані про завантажені веб-документах. У кеші зберігаються відвідані сторінки. При необхідності вони використовуються при повторному відвідуванні сайту, що позитивно позначається на швидкості роботи в інтернеті. Однак слід періодично проводити очищення, оскільки з часом накопичується велика кількість інформації, і це негативно позначається на швидкості роботи браузера і телефону.
5
У додатку Opera Mini існує кілька додаткових налаштувань, які відсутні в стандартних програмах для перегляду веб-сторінок через телефон. Наприклад, параметр «Економічний пошук» дає можливість здійснити пошук на сайті, навіть якщо він не передбачений розробниками ресурсу. А скориставшись меню «Інструменти» - «Про сторінці» - «Завантаження зображень», ви можете зберегти не телефон картинки з обраного документа.
Зверніть увагу
Залежно від моделі пристрою, налаштування інтернет-оглядачів можуть відрізнятися. Кількість опцій залежить від розробника програмного забезпечення. Всі параметри інтернет-оглядача описуються на офіційному сайті компанії або в інструкції з використання телефону.