Як менше набрати ваги за вагітність. Як набрати менше ваги при вагітності.

Під час вагітності жінка може набрати зайві кілограми. Щоб такого не сталося, намагайтеся вести активний спосіб життя і стежити за собою. Це допоможе не тільки відмінно виглядати навіть з великим животом, а й прекрасно себе почувати.
Інструкція
1
Правильно харчуйтеся з першого дня вагітності. Не їжте подвійними порціями, аргументуючи це тим, що вам потрібно їсти за двох і отримувати більше корисних речовин. Виключіть з раціону шкідливі і жирні продукти, в яких міститься багато канцерогенів і солі - вони провокують розвиток набряків, та й вага від них прибуває дуже швидко.
2
Не їжте білий хліб і здобу. Замініть ці продукти слайсами, чорним хлібом. Солодощі вживайте в обмежених кількостях, замініть їх на сухофрукти, мед (якщо немає алергії). Виключивши з раціону частина продуктів, багатих вуглеводами, вага перестане набиратися. В деяких випадках цього достатньо, щоб навіть злегка схуднути.
3
Приймайте вітамінні комплекси для вагітних. Попередньо проконсультуйтеся з лікарем, який веде вашу вагітність . При надходженні в організм всіх необхідних мікроелементів обмін речовин нормалізується, апетит слабшає, що допомагає не набрати зайву вагу. Але не забувайте, що приймати будь-які препарати без призначення лікаря, у тому числі і вітамінні добавки, вкрай небезпечно.
4
Якщо у вас немає загрози викидня, займайтеся спортом. Ні, не потрібно піднімати тяжкості, вимотувати себе на тренажерах. Запишіться на курси для вагітних, вам там все покажуть і розкажуть, що і як робити. Уточніть у гінеколога, чи немає у вас будь-яких відхилень, які можуть послужити протипоказанням для занять гімнастикою. Не завжди лікарі кажуть всі подробиці, якщо їх про це не питати.
5
Після пологів годуєте дитину грудьми. Природне вигодовування сприяє якнайшвидшому схудненню. Та й маляті будуть надходити всі необхідні речовини для росту і розвитку. Ну а якщо ви все-таки сильно одужали, сходіть на прийом до ендокринолога або дієтолога, вам розроблять програму для схуднення або призначать спеціальні медичні препарати.