Як на PSP дивитися відео з інтернету. програм для тго щоб дивитися видио через псп в інтернеті.

PSP - популярна портативна ігрова платформа, що володіє широким функціоналом. Консоль дозволяє не тільки запускати ігри, а й переглядати відео, слухати музику, виходити в інтернет. Однак для перегляду потокового відео з сайтів необхідна установка спеціалізованих програм.
Інструкція
1
Одним з найбільш поширених додатків відео-програвачів для PSP є PSPTube. Програма дозволяє переглядати ролики з таких популярних ресурсів, як Youtube або Google Video. Модифікація утиліти Ultimate має вбудовану підтримку близько 35 сайтів. За допомогою цього додатка ви також зможете завантажити вподобаний ролик в форматі flv собі на приставку.
2
Скачайте програму з інтернету . Посилання на неї викладені на різних тематичних форумах для консолі. Розпакуйте викачаний архів за допомогою програми-архіватора на комп'ютері (наприклад, через WinRAR).
3
Підключіть консоль або флеш-карту пристрою до комп'ютера. Скопіюйте Розархівувати папку PSPTube в директорію ms0:/PSP/GAME/файлової системи приставки.
4
Отсоедините консоль від комп'ютера і включите її. Запуск додатка здійснюється за допомогою пункту «Меню» - «Гра».
5
Для управління програмою використовуйте клавіші пристрою. За допомогою кнопки Select ви можете вибрати ім'я сайту, на якому слід вести пошук відео. Назва ресурсу відображається в лівому верхньому кутку. За допомогою кнопки X ви підтверджуєте вибір обраного файлу, а після натискання на O вам будуть відкриті параметри пошуку. Натисніть трикутник, щоб створити плей-лист. Використовуйте клавішу з зображенням квадрата, щоб змінити режим відображення або повернутися до результатів пошуку. За допомогою лівого та правого тригерів можна перемикатися між сторінками з відео.
6
У режимі відтворення скористайтеся клавішею O, щоб зупинити відео і повернутися до попереднього меню. Натискання на трикутник приховає залишився на відтворення час, а Select змінить розмір ролика. Натиснувши на Start, ви включите режим паузи. Кнопками вліво в вправо ви зможете зменшити або збільшити швидкість відтворення кліпу.
Корисна порада
Утиліта також дозволяє зберігати вподобаний завантажений відеофайл в файлову систему приставки. Для цього достатньо вибрати кліп і скористатися меню Save. Після завдання імені відео буде збережено в форматі flv.