Як на сайт вставити програвач.

Якщо у вас є свій власний сайт , то ви можете розмістити на ньому програвач. З його допомогою можна зробити ресурс більш цікавим, таким чином ви привернете відвідувачів.
Інструкція
1
Для початку вам потрібен буде код самого програвача. Зверніть увагу: зовсім не обов'язково писати його самому, оскільки можна знайти в інтернеті вже готовий код. Скопіюйте його і вставте в будь-який текстовий файл (наприклад, в «Блокнот»). Не забудьте зберегти документ у форматі html. Готовий код може виглядати приблизно ось так: var s1 = new SWFObject ("URL flash-плеера","ply","320","160","9");s1.addParam("allowfullscreen","true");s1.addParam("allowscriptaccess","always");s1.addParam("wmode", "Opaque"); s1.addParam ("flashvars", "file = URL файлу для показу"); s1.write ("container");.
2
Для зручності помістіть створений файл в окрему папку. Туди надалі ви зможете копіювати інші необхідні елементи, наприклад, зображення вашого програвача. Воно необхідне для того щоб зовнішній інтерфейс програми виглядав цікавіше і красивіше. Як вже було сказано, після збереження логотипу помістіть його в одну папку з html-файлом.
3
Тепер можете приступити до розміщення скопійованого коду на ваш сайт . В обов'язковому порядку зберігайте всі вироблені зміни (в іншому випадку елемент так і не відобразиться на сторінці).
4
Якщо вам захочеться якось поміняти зовнішній вигляд програвача, не потрібно буде встановлювати на сайт е новий код. Є інший вихід: можна просто замінити обкладинку чинного елемента. В інтернеті є велика кількість різноманітних стилів оформлення, і у вас є можливість скачати будь-який з них. Не забудьте помістити код обкладинки в ту ж папку, в якій знаходяться всі попередні файли.
5
До речі, установка програвача на сайт можлива не тільки вручну, як пропонувалося в попередніх кроках, а й через спеціальну панель управління на сайт е в автоматичному режимі. В панелі адміністратора клікніть на графу «Дизайн». Потім виберіть рядок під назвою «Управління дизайном CSS». Для безпосередньої вставки коду зайдіть у розділ «Верхня частина сайт а». Не забудьте зберегти результат.
Корисна порада
Програвач може не просто розташовуватися в якійсь частині сайту, але і спливати при вході на ресурс. Щоб застосувати подібне оформлення, скористайтеся функцією спливаючого вікна (вставте її в шаблон сайту).