Як налаштувати баси на комп'ютері. програвачі з басами.

За допомогою програмного забезпечення можна налаштувати різні параметри звуку для підключеної до комп'ютера апаратури. Настройку можна зробити як і на рівні драйвера, так і на рівні використовуваної програми для відтворення файлів. Це дозволяє домогтися максимально ефектного і насиченого звучання.
Інструкція
1
Щоб налаштувати баси в стандартному програвачі Windows Media, необхідно включити опцію SRS WOW. Відкрийте вікно плеєра, скориставшись ярликом на панелі завдань або меню «Пуск» - «Всі програми» - «Програвач Windows Media».
2
Перейдіть в режим поточного списку відтворення, клікнувши по відповідній іконці «Переключитися до поточного списку» в правому нижньому кутку програми.
3
Клацніть правою клавішею миші на вільній області близько панелі управління відтворенням. Виберіть меню «Додаткові можливості» - SRS WOW.
4
Натисніть на кнопці «Включити». Для поліпшення звучання басів відрегулюйте повзунок TruBass і виберіть найбільш оптимальний параметр для звукової системи.
5
Якщо ви використовуєте інший програвач, для настройки звучання басів достатньо відрегулювати відповідним чином еквалайзер, який за замовчуванням відображається в головному вікні будь-якої програми. Багато сучасні програми для відтворення музики мають вбудовані надбудови, у тому числі орієнтовані на басові звучання.
6
Для загальносистемної настройки баса необхідно змінити параметри драйвера звукової карти за допомогою поставляється разом з пристроєм утиліти. Якщо ви використовуєте звуковий адаптер компанії Realtek, можна відрегулювати налаштування в додатку Realtek HD Audio. Для плат SoundMAX встановлюється однойменна утиліта. Для пристроїв від VIA використовуйте VIA HD Audio Deck. Якщо в комп'ютері встановлена аудіокарта від іншого виробника, настройка проводиться аналогічним чином за допомогою виставлення параметрів еквалайзера на більш низькі частоти в контрольній панелі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iHSttk6fBFg
Корисна порада
Щоб дізнатися, якої фірми ваша звукова карта, відкрийте «Диспетчер пристроїв», ввівши відповідний запит в рядку пошуку програм меню «Пуск». У вікні виберіть гілку «Звукові, відео та ігрові пристрої». Нижче буде вказана модель плати.Чтоби відредагувати приховані параметри, в настройках драйвера виберіть параметр «Розширений режим» в головному вікні програми. Також можна скористатися меню «Вид» - «Розширений режим».