Як на комп'ютері дивитися ТБ-програми. перегляд biss каналів на комп'ютері.

Переглядати телевізійні канали на комп'ютері можна за допомогою супутникового обладнання або через інтернет-з'єднання. Онлайн-перегляд вимагає наявності високошвидкісного безлімітного доступу в інтернет, тому він поширений не так широко, як перегляд TV за допомогою супутникового обладнання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - комплект супутникового обладнання.
Інструкція
1
Виберіть супутник, що транслює канали, які ви хочете дивитися. Інформацію по супутниках і каналам можна знайти в інтернеті, ввівши в пошуковий рядок назва каналу зі словосполученням «супутникове TV».
2
Зайдіть на сайт lyngsat.com і перегляньте інформацію по знайденому супутнику і транслюються їм каналам. У стовпці Frequency ви знайдете частоту, на якій працює канал, в стовпці System Encryption - формат DVB-карти (S або S-2), в стовпці Beam - назва променя транспондера. Ці дані знадобляться вам в подальшій роботі.
3
Перевірте по карті покриття променів (стовпець Beam), чи потрапляє ваш будинок в зону дії променя і який діаметр повинна мати антена, щоб якісно приймати сигнал.
4
Придбайте супутникове обладнання - антену, конвертор, DVB-карту, антенний кабель. Тип конвертора (С або Ku) повинен відповідати частоті переданого сигналу, а тип DVD-карти - формату переданого сигналу (S або S-2). Ці дані були визначені в кроці 2.
5
Встановіть DVB-карту в слот комп'ютера і інсталюйте програмне забезпечення для неї. Після завершення інсталяції відкрийте програму-тюнер карти і введіть в неї параметри каналу, взяті з сайту lyngsat.com. Програма повинна зафіксувати відсутність сигналу.
6
Скачайте і інсталюйте програму Satellite Antenna Alignment. Введіть в неї координати супутника і вашого будинку. У відповідь програма видасть азимут супутника (географічний і сонячний), кут його підйому над горизонтом, кут нахилу антени.
7
Змонтуйте супутникове обладнання, розташувавши антену в такому місці, яке доступне для сигналу з супутника. Налаштуйте антену точно на супутник і за допомогою програми-тюнера DVB-карти зафіксуйте сигнал. Доможіться його максимального значення точної орієнтацією антени.
8
Скачайте одну з програм для перегляду супутникового телебачення - наприклад, найбільш популярну з них ProgDvb. Встановіть програму на комп'ютер і запустіть її. Відкрийте меню «Список каналів». В опції «Пошук каналу» знайдіть ваш супутник і клацніть по ньому, щоб почати сканування. Після закінчення сканування список знайдених каналів буде виведений в Playlist праворуч або ліворуч вікна програми. Клацніть по будь-якому з них і насолоджуйтеся переглядом супутникового телебачення.
Зверніть увагу
При скануванні каналів програма-тюнер DVB-карти має бути запущена, а її значок - горіти зеленим світлом, що говорить про те, що сигнал з супутника фіксується картою.