Як встановити драйвер мережевої карти. не встановлюються драйвера на мережеву карту.

Якщо ваш комп'ютер при запуску сильно "гальмує", а після запуску в лівому нижньому кутку з'являється іконка двох комп'ютерів зі знаком оклику, це означає, що у вас не налаштоване мережеве підключення або не встановлений драйвер мережевої карти. Драйвер мережевої карти необхідно встановити, навіть якщо ви не збираєтеся нею користуватися. Інакше комп'ютер буде регулярно зависати і будуть серйозні збої в роботі програм.
Інструкція
1
Знайдіть іконку "мій комп'ютер", правою кнопкою миші на іконку, в випадаючому меню виберіть «диспетчер пристроїв». З'явиться вікно, в якому ви побачите напис «мережеві плати».
2
Клацніть правою кнопкою миші на напис «мережеві плати». Виберіть пункт оновити драйвер. З'явиться вікно майстра оновлення устаткування. Тут пропонується автоматично встановити драйвер. Залиште всі поки як є і нічого не натискайте. Далі, увагу, вставте в дисковод диск з драйверами, який у вас обов'язково повинен бути (він зазвичай йде в комплекті при купівлі комп'ютера). Ось тепер тисніть «далі». Йде пошук драйверів. Після того, як програма знайшла драйвер, буде запропоновано вибрати потрібний драйвер. Виберіть, натисніть "далі". Відбудеться установка драйвера. Після завершення закрийте майстер установкі.Перезагрузіте комп'ютер і після цього налаштуйте мережеве підключення.
3
Дугою варіант. Якщо диска з драйверами немає, необхідно з іншого комп'ютера вийти в інтернет і знайти необхідний драйвер. Скачав інсталяційний файл драйвера мережевої карти скопіюйте на свій комп'ютер. Запам'ятайте місце, куди ви скопіювали драйвер. Зробіть кроки, описані в першому способі. Тільки тепер в майстрові оновлення обладнання виберіть пункт «установка з вказаного місця». Натисніть "далі".
4
Поставте галочку в пункті «включити наступне місце пошуку». І через кнопку «огляд» виберіть місце, куди зберегли скопійований драйвер мережевої карти. Тисніть далі. Відбудеться установка драйвера.
Корисна порада
За таким же принципом встановлюються драйвера не тільки на мережеву карту, але і на інші пристрої.