Як знайти будинок в селі.

Мрія багатьох городян - виїхати подалі від шуму, бруду і пилу. Якщо не назавжди, то хоча б на вихідні. І покупка будинку в селі - прекрасний вихід. Адже там, на відміну від щойно зведених дачних селищ, присутня вся необхідна інфраструктура і практично завжди є центральні комунікації або спосіб швидко їх підключити.
Інструкція
1
Перед тим, як почати пошуки будинку в селі, визначитеся, для яких цілей він вам потрібен. Якщо ви плануєте вибиратися за місто тільки на вихідні дні, то краще шукати селище недалеко від постійного місця проживання. Інакше втомлива дорога зіпсує все відчуття від відпочинку на природі. Звичайно, вартість житла поруч з мегаполісами в рази вище. Зате ви зможете заощадити на центральних комунікаціях - для тимчасового проживання вони не так важливі.
2
Визначившись з параметрами будинку , починайте пошук. Для початку зверніться до сайтів http://www.irr.ru/, http://www.avito.ru/, http://www.realty.yandex.ru/і іншим, популярним у вашому регіоні. Там публікуються оголошення не тільки від агентств з нерухомості, але і від власників житла. І у вас є шанс домовитися про покупку безпосередньо, економлячи на відсотках ріелтору.
3
Вибирайте будинку , орієнтуючись на напрям, в якому вони розташовані. Знайшовши декілька відповідних оголошень, зателефонуйте за контактним телефоном і домовтеся про огляд житла. Якщо села знаходитимуться поруч, за один день можна перевірити кілька варіантів.
4
Поцікавтеся про документи, які є у власника житла. Будинки в селі, а, зокрема, земля на якій вони побудовані, може бути оформлена по-різному. Наприклад, в будові, зведеному на землях поселень, можна прописатися. А будинок, що стоїть на землях сільськогосподарського призначення, дозволений тільки для тимчасового проживання. Прописка в ньому можлива виключно через суд і то не в кожному регіоні. Крім того, з проведенням центральних комунікацій - водопроводу, каналізації, газу - можуть виникнути великі проблеми. Адміністрація селища на законних підставах має право просто не підписати дозвіл.
5
Якщо ви збираєтеся жити в селі постійно або довгі літні місяці, поцікавтеся про наявність поліклініки, магазинів, кінотеатрів, розважальних центрів. Особливо це актуально, якщо селище знаходиться далеко від міста. При наявності дітей немаловажним фактором є хороша ігрова площадка в крокової доступності і розвиваючий клуб для малюків. Туди можна відводити молоде покоління на годину-дві-три, а самим займатися справами.
6
Щоб випробувати всі принади будиночка в селі, вибирайте селище недалеко від лісу і річки. Тоді влітку можна буде засмагати, купатися, збирати гриби і ягоди, повністю відмовившись від міських буднів.
При сучасному рівні розвитку технологій не складе складності дізнатися, де знаходиться той чи інший будинок , і отримати уявлення, як до нього дістатися за допомогою комп'ютера. Для цього треба скористатися онлайн сервісом пошуку об'єкта на карті або адресно-довідкової системою, інсталіруемой на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • -офіційний адресу будинку;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - онлайн сервіс пошуку розташування за адресою, наприклад, «Яндекс Карти », Google Maps і подібні, або адресно-довідкова система, приміром,« Дубль ГИС »та ін.
Інструкція
1
Відкрийте онлайн сервіс пошуку по карті або довідкову сістему.Виберіте місто або інший населений пункт, представлений в системі.
2
Коли відкриється який Вас населений пункт, введіть в рядок пошуку назву вулиці, проспекту, провулку, проїзду, де розташований будинок Результатом буде приблизне розташування, яке дозволить зрозуміти, в якій частині міста знаходиться шуканий адресу, в крупному місті - з'ясувати розташування найближчої станції метро.
3
В «Яндекс Картах» ви можете знайти потрібний будинок , розкривши список з номерами всіх, які нанесені на карту, і вибрати потрібний або розташований імовірно ря будинок з нім.После цього точка на карті переміститься на обраний вами адрес.Еслі адреса не знайшовся в «Яндекс Картах», він може бути присутнім в іншому сервісі або адресно-довідковій системі, так що проженіть його по альтернативним варіантам.
4
В крайньому випадку, якщо пошук не дає результатів, а дістатися до нього дуже треба, допоможе опитування місцевих жителів. У невеликих містах це зазвичай більш результативно, ніж у великих, особливо в центральних їх районах, де досить багато людей, що опинилися у справах і місцевості не знающіх.На селі люди можуть не знати номера будинок а і назви вулиці , але легко зорієнтуються по імені господаря або назвою організації.