Як краще святкувати Новий рік.

Новий рік завжди вважався сімейним святом. Але це не привід відмовляти друзям у зустрічі. Поєднати домашні посиденьки з веселою багатолюдній тусовкою цілком реально.
Інструкція
1
Найлегший спосіб відзначити Новий рік в сімейному колі, не образивши при цьому друзів, зустрітися з ними після бою курантів. Сценарій проведення такого свята простий. Спочатку домашні збираються за столом, заставленим різноманітною їжею. Тут потрібно діяти на свій смак. Хтось вважає за краще не відходити від традицій, готуючи салат олів'є, оселедець під шубою і запеченого гусака. Або, навпаки, влаштовує тематичну вечірку і дивує близьких екзотичними рідкісними стравами. План свята і меню краще заздалегідь обговорити з родиною, щоб не шокувати улюблених занадто екстремальними задумками. Після того як президент сказав промову, шампанське випито, опівночі наступила, вирушайте на вулицю відзначати з друзями. Захопіть ігристе вино, просту закуску, бенгальські вогні, карнавальні маски. І тоді продовження святкування буде не менш веселим, ніж його початок.
2
Якщо тихі домашні посиденьки вам не до душі, можна зустріти Новий рік в ресторані або будинку відпочинку. Для цього заздалегідь забронюйте столик або номер в готелі. Пам'ятайте про те, що в найпопулярніших закладах місця в ново рік нюю ніч розпродаються за пів рік а, а то й раніше. Тому подбайте про святкування ще влітку.
3
Якщо традиційне святкування Нового рік а встигло набриднути, вирушайте на відпочинок в теплі країни. Там ви зможете зустріти його під пальмою в купальнику або в місцевому ресторанчику, подающем делікатеси.
4
Коли вдома сидіти не хочеться, а зарубіжне подорож не входить в плани, відзначте Новий рік , наприклад, в дайв-клубі. Вони є практично у всіх великих містах. Там можна зустріти свято під водою, з аквалангом і ластами, плаваючи навколо закріпленої на дні ялинки, прикрашеної кулями і мішурою. Правда, шампанське в цьому випадку скасовується. Його можна випити тільки після підйому на сушу.
Корисна порада
Який би спосіб проведення Нового року ви не вибрали, пам'ятайте, головне це не те, як відзначити свято, а з ким розділити свою радість. Разом з улюбленими людьми навіть звичайні домашні посиденьки стають справжньою подією і запам'ятовуються надовго.