Як можна відновити слух.

Завдяки вушній раковині ми чуємо безліч звуків різних частот. Здатність розрізняти їх залежить від багатьох факторів, таких як стать, вік, схильність хворобам або травмування. Будь-яке відхилення від звичного відчуття у вусі, будь то свербіж або погана чутність, є серйозним приводом для неспокою і звернення до лікаря.
Інструкція
1
Способи відновлення слуху в чому залежать від причини його погіршення. У медицині розрізняють два види глухоти: кондактівная і нервово-сенсорна. Перша виникає, коли щось заважає вільному проходженню повітря. Наприклад, сірчана пробка, що виник фурункул або запалення вуха. У цьому випадку лікування проходить при лікарському втручанні. Лікар-отоларинголог усуне причину за допомогою спеціальних технологій або випише необхідні вушні краплі.
2
Кондактівная глухота може також виникати і через отосклероза. Причиною цієї хвороби є нездатність вуха передавати необхідні звукові коливання. Найчастіше отосклероз виникає у літніх людей. Дана проблема може бути вирішена хірургічною операцією, але не завжди.
3
Набагато складніше справа йде з нервово-сенсорної глухотою, під час якої зниження слуху відбувається внаслідок деградації волоскових клітин. Це може відбуватися в міру старіння організму, через хворобу, інфекції або дуже гучних звуків, які сприймає вухо. Відновити ці зруйновані клітини неможливо. Вихід тільки один - використання слухового апарату. Головне в такій ситуації - звернутися якомога раніше до лікаря, щоб він знайшов і усунув причину відмирання клітин, і ви не втратили слух повністю.
4
Іноді погіршення слуху є не окремим захворюванням, а лише наслідком якої-небудь хвороби, яка відбувається в організмі. Наприклад, стресу, патологій мозку або діабету. У цьому випадку лікування захворювання призведе і до відновлення слуху .
5
Людське вухо - дуже складний і чутливий орган. Тому, якщо ви помітили, що стали гірше розрізняти звуки, відчули біль, шум або будь дискомфорт у вусі, вам слід негайно звернутися до лікаря-отоларинголога або хоча б до терапевта. Тільки він зможе правильно встановити причину вашої проблеми і призначити грамотне лікування. Не зробивши це вчасно, ви ризикуєте втратити слух на все життя. Самолікування тут неприпустимо.
6
Однак попередити втрату слуху можна. Для цього не слухайте голосно музику, особливо в навушниках. Чи не засовуйте глибоко в вушну раковину різні предмети, включаючи ватяні палички. Намагайтеся не охолоджуватися, а намочивши вухо, ретельно його висушіть перед виходом на вулицю. І, звичайно, не закопуйте нічого в вухо без рекомендації лікаря.