Як знайти престижну роботу. Як влаштуватися в Москві.

Пошуки роботи, а тим більш престижною, починаються зі складання грамотного резюме. Саме на нього менеджери з підбору кадрів звертають увагу в першу чергу.
Інструкція
1
Перед тим як почати пошуки роботи, складіть резюме. Щоб зрозуміти, як це зробити правильно, зайдіть на один із сайтів з підбору вакансій. Наприклад, на http://www.rabota.ru/soiskateljam/career/obraztsy_sostavlenija_rezjume.html є не просто шаблон резюме, але і вже заповнені зразки за кількома видами професій.
2
Пам'ятайте про те, що для отримання престижного місця роботи потрібно мати достатній досвід. Обов'язково згадайте в резюме всі компанії, в яких ви працювали, які посади ви там займали, які обов'язки виконували. Вкажіть також назва навчальних закладів, які ви закінчували, і перерахуйте всі семінари, тренінги та курси підвищення кваліфікації, дипломи про закінчення яких у вас є.
3
Додайте своє резюме на сайтах www.hh.ru, www.rabota.ru, www.job.ru та інших, популярних у вашому регіоні. Не чекайте, поки роботодавці відшукають вас. Виберіть із списку підходящі вакансії і розішліть резюме самостійно.
4
Зверніться в кадрове агентство. Престижні компанії, що мають високий рейтинг на ринку праці, дуже часто шукають співробітників за допомогою професіоналів. Якщо ви укладете з агентством договір, ваше резюме буде першим потрапляти на стіл менеджера по кадрам в цікавій для вас організації, і шансів знайти високооплачувану гідну роботу буде більше. Крім того, можна відразу відсіяти нецікаві пропозиції, так як співробітники агентства повинні надавати своїм клієнтам вичерпну інформацію як про роботодавців, так і про претендентів.
5
Повідомте друзям і знайомим про те, що шукайте нову роботу . Можливо, куму-то потрібне саме такий співробітник або він знає гідну компанію, де потрібні професіонали.
6
Ретельно підготуйтеся до першого співбесіди. Заведіть портфоліо робіт і досягнень. Запасіться рекомендаціями від значущих в вашому бізнесі людей. Приведіть у порядок зовнішній вигляд, придбайте діловий костюм. Пам'ятайте, перше враження вкрай важливо. І нечищені черевики можуть перекрити доступ до престижного місця.
7
На співбесіді тримайтесь відкрито і впевнено. Постарайтеся показати роботодавцю, що це саме він потребує вас, що ви високопрофесійний, цінний співробітник. Відповідайте на питання прямо, дивіться співрозмовнику в очі. Саме так розмовляє людина, на якого можна покластися.
8
Після співбесіди поцікавтеся, коли буде відомо про результати. Якщо через певний проміжок часу вам не подзвонили - зв'яжіться з менеджером по кадрам самі. Якщо вам відмовили - запитаєте чому. Це допоможе уникнути помилок на наступних зустрічах з роботодавцями.
У діловому світі існує безліч інструментів, що дозволяють роботодавцю підшукати даного його професіонала, а фахівцеві знайти хорошу пропозицію роботи. Розібравшись в основних методах рекрутменту і принципах, які використовуються сьогодні при підборі персоналу, знайти влаштовує вас по всіх параметрах роботу значно простіше.
Вам знадобиться
  • -інформація про затребуваність що цікавить вас предметної галузі у вашому регіоні;
  • -грамотно складене резюме;
  • -доступом до електронних job-ресурсам.
Інструкція
1
Проведіть аналіз своєї предметної галузі в регіоні, дізнайтеся, чи можуть теоретично з'явитися тут такі вакансії, які вас зацікавлять. Є професії, які затребувані скрізь, є ж такі, які можуть в окремих регіонах не зустрічатися зовсім (особливо це стосується інженерно-технічних спеціальностей). Якщо раптом з'ясується, що ваша кваліфікація в місті (районі, області) не може бути в даний момент затребувана, то стратегія пошуку роботи значно зміниться.
2
Складіть резюме, слідуючи основним правилам, що стали вже досить загальновідомими. Якщо сумніваєтеся в ефективності свого резюме, скористайтеся послугами рекрутингової компанії і проконсультуйтеся з питань складання резюме з фахівцями. Можете також одразу звернутися до співробітників рекрутингового агентства за допомогою безпосередньо в пошуку роботи, не роблячи, проте, на цей шлях успішного працевлаштування великий ставки.
3
Додайте резюме на найбільш авторитетних job-сайтах, орієнтованих не тільки на ваше місто і регіон, а й на всю країну. Особливо важливо робити резюме доступним для уваги іногородніх роботодавців, якщо ви з'ясували, що ваша спеціальність у вашому регіоні не затребувана. Вказуйте у відповідних графах форми резюме "можливий переїзд", давайте зрозуміти роботодавцю, що не прив'язані до місця.
4
Починайте самостійно активно шукати цікаві для вас вакансії, використовуючи як онлайн-джерела (ті ж job-сайти), так і друковані видання для пошуку роботи. Не обмежуйтеся відправленням свого резюме на електронну адресу компанії, прагнете до живого спілкування з роботодавцем - по телефону або при особистій зустрічі. Шанси справити сприятливе враження в цьому випадку на багато разів. Пам'ятайте, що активна позиція в ході пошуку роботи - ваш головний козир.