Як позбутися від клопів постільних.

Слина клопа містить анестезуючу речовину, тому його укус не відчувається. Вкушене місце починає сильно свербіти, і виникають пухирі. Теоретично постільні клопи можуть бути переносниками заразних захворювань. Від укусів людина починає погано спати, стає дратівливим. Потрапити в ваш будинок клопи можуть багатьма способами: з купленої меблями, на одязі гостей, з одягу робочих проводять ремонт в квартирі, перебратися від сусідів, ви можете, принести їх самі на одязі, посидівши на зараженій меблів або проїхавши в метро поряд з людиною, у якого є в домі клопи. Існує багато способів позбавлення від постільних клопів .
Інструкція
1
Для знищення клопів можна викликати фахівців з санітарної епідемічної станції. Вони професійно справлять обробку по знищенню клопів .
2
Можна провести самостійну боротьбу з клопами.
3
Спосіб перший. Виїхати з ураженої квартири надовго і відвезти всіх домочадців і домашніх тварин. Клопам буде нічим харчуватися, і вони покинуть вашу територію самі.
4
Можете використовувати хімічний спосіб боротьби або скористатися народними методами. При використанні хімічних способів приберіть всі продукти харчування, домашніх тварин, рибок і птахів. Прийміть заходи власного захисту (респіратор, окуляри, рукавички). Відразу після обробки вимийтеся і виперіть одяг, в якій виробляли обробку.
5
Для позбавлення від клопів потрібно обробляти весь будинок і весь одяг, а не тільки постіль і ліжка.
6
Хімічний спосіб підійде вам в справі позбавлення від цих комах. Можна обробити постіль порошками Неопін або Реапін, рідкими препаратами «инсектами Дібров-Фін» і «Лактерін» або «Актеллік», засобами в аерозолях «Прима-У», «Карбозоль», «Перфос-П», дрібному від тарганів, карбофосом, Раптор, рейдом, дустом, кра-кілером і т.д. Загалом, підійдуть будь інсектицидні препарати, які представлені в широкому асортименті.
7
Скористайтеся народними засобами. Весь одяг і постіль треба прокип'ятити (допомагає мало, так як обробляти потрібно всю квартиру), обробити всі скипидаром, гасом, винести всі речі, дивани, ліжка на мороз, обробити всі трансформаторним маслом, оцтом, розкласти скрізь полин.
8
Усі домашні методи позбавлення від клопів повинні проводитися до повного їх зникнення.
Зверніть увагу
Одна з основних проблем зі знищення постільних клопів полягає в тому, що клопи виробили імунітет до багатьох інсектицидів, в результаті чого з ними стало складніше боротися. З кожним роком все актуальнішим стає питання, як же позбутися від постільних клопів швидко і безпечно.
Корисна порада
Отже, в першу чергу визначимося чи можливо позбутися від клопів самостійно? Відповідь - так, боротьба з клопами своїми силами має право на існування. Інша справа, що повністю вивести клопів з квартири можливе тільки з використанням усіх правил та з дотриманням особливих запобіжних засобів. Розглянемо два основних способи як позбутися постільних клопів в домашніх умовах.