Як налаштувати вай-фай точку. Як налаштувати точку доступу вай-фай в планшеті.

Користувачі ноутбуків і нетбуків, планшетів і смартфонів сьогодні воліють використовувати бездротовий зв'язок для виходу в інтернет. Такий зв'язок дає можливість безперешкодно пересуватися по житлу з комп'ютером або мобільним пристроєм, спілкуючись при цьому з друзями або переглядаючи фільми он-лайн. Для того щоб здійснити такий бездротової вихід в інтернет необхідно створити спеціальну точку доступу за коштами вай- фай доступу.
Інструкція
1
Вивчіть інструкцію до свого мобільного пристрою. Це необхідно для того, щоб правильно вибрати Wi-Fi роутер (маршрутизатор) для роботи. Вони повинні бути сумісні з вашим комп'ютером.
2
Виберіть для себе Wi-Fi маршрутизатор відповідно до характеристики, зазначеної в керівництві по експлуатації наявного у вас ноутбука, планшета, нетбука і т.д. Дивіться розділ інструкції «Бездротовий зв'язок», «Вихід у інтернет» або «Бездротові адаптери».
3
Встановіть Wi-Fi роутер за інструкцією, яка додається в комплекті до пристрою. Підключіть його до електромережі.
4
Підключіть наявний у вас кабель для виходу в інтернет до гнізда WAN (DSL) або Internet (залежно від моделі маршрутизатора). Зазначені роз'єми знаходяться на корпусі пристрою. Увімкніть свій комп'ютер. З'єднайте мережеву карту пристрою з маршрутизатором, вставивши відповідний кабель в роз'єм Ethernet (LAN) на Wi-Fi роутер.
5
Запустіть браузер. Відкрийте інструкцію до придбаному обладнанню і знайдіть там IP-адресу Wi-Fi маршрутизатор. Вкажіть цю адресу в браузері в поле вводу web-адрес. Дочекайтеся, поки здійсниться вхід в web-інтерфейс пристрою і виберіть меню Internet Setup.
6
Заповніть всі необхідні пункти цього меню, вказавши в обов'язковому порядку свій логін і пароль, які надав вам для авторизації в мережі провайдер. Увімкніть функції NAT і DHCP. Збережіть всі зміни.
7
Перейдіть до створення власної точки доступу Wi-Fi. Зайдіть в меню Wireless Setup. Задайте ім'я (SSID) і пароль (password) своєї бездротової точки доступу. Виберіть із запропонованого списку видів шифрування даних той, який відповідає вимогам вашого ноутбука або іншого мобільного пристрою.
8
Збережіть задані параметри, клікнувши на кнопку Ок або «Зберегти» (в залежності від програмного забезпечення). Перезавантажте Wi-Fi роутер, натиснувши відповідну кнопку на панелі пристрою, або вимкнувши маршрутизатор від електромережі (залежно від моделі) .Включіте пристрій.
9
Відкрийте в ноутбуці, нетбуці або іншому мобільному пристрої список доступних бездротових мереж. Виберіть створену вами точку доступу.