Як не переїдати.

Переїдання є не тільки головною причиною надмірної ваги, але і негативно впливає на процес травлення. Контролювати кількість поглинається їжі потрібно і можна. Особливо у святкові дні.
Інструкція
1
З'їдаючи велику кількість їжі за один раз, ви перевантажуєте і розтягує шлунок. Тому цілком природно, що наступного разу вам буде потрібно точно таку ж кількість їжі. А якщо після всього цього сісти на жорстку дієту, можна ще більше зіпсувати шлунок.
2
Щоб не переїдати, їжте 4-5 разів на день невеликими порціями. Ваш режим харчування повинен складаються з сніданку, обіду, вечері і двох перекусів між ними. Причому під час останніх слід їсти не бутерброди і фаст-фуд, а фрукти, овочі або невелика кількість горішків.
3
Під час їжі намагайтеся зосередитися на вживанні їжі, ретельно і довго пережовуючи кожен шматочок. Так ви швидше насититеся меншою кількістю їжі. Відволікаючись на перегляд фільму або читання цікавої книжки, ви можете не помітити зайву порцію.
4
Починайте трапезу з легкого овочевого салату. Це стабілізує травлення і трохи наситить вас. Після цього вам захочеться з'їсти порцію меншого розміру.
5
Припиняйте їсти до повного насичення. Після того як з'їдена їжа повністю перетравиться, ви відчуєте, що наїлися.
6
Під час святкових застіль не налягати на всі страви відразу. Визначте для себе кілька найбільш поєднуваних і нежирних. Намагайтеся також їсти менше солінь.
7
Не пийте за їжею. Велика кількість рідини ускладнює роботу органів травлення, викликає почуття дискомфорту і переповненості в шлунку.
8
Введіть у свій раціон якомога більше свіжих фруктів і овочів, відвареного м'яса і риби. І по можливості виключіть жирні і смажені продукти, газовані напої, майонез і всілякі гострі соуси.
9
Такий режим харчування сприятливо позначиться на вашому організмі і усуне неприємні відчуття в животі. А головне - дозволить скинути зайві кілограми без шкоди для організму і мучить почуття голоду.