Як краще подарувати квіти дівчині.

Отримати в подарунок квіти приємно завжди. Яскраві, ніжні і смачно пахнуть, вони відмінно піднімають настрій і радують око. Але особливо дорого отримати букет, вибір якого ретельно продуманий.
Інструкція
1
Купуючи квіти дівчині, орієнтуйтеся насамперед на її смак. Якщо є така можливість, дізнайтеся заздалегідь, які з них їй більше подобаються. Якщо ні, зупиніться на класичному варіанті: троянди, тюльпани або інші ніжні весняні квіти .
2
Даруйте без приводу. Немає сумнівів, що на день народження або всесвітній жіночий день букет квітів отримати приємно. Але ще більш хвилюючі і зворушливі емоції подарують квіти , вручені несподівано, без особливого приводу. Придумайте свою причину. Може бути, це буде похмура погода, яка без праці перетвориться від вашого букета в самий чудовий час. Або теплий весняний вечір. Все залежить виключно від вашого бажання і фантазії.
3
Зверніть увагу на оформлення букета. Не піддавайтеся на вмовляння продавців додати до троянд листя якої-небудь трави або польових квітів. Букет з троянд повинен складатися виключно з них одних. Не варто також зупиняти свій вибір на бутонах, обсипаних різнокольоровими блискітками. Краса криється в природності. Те ж саме і з іншими квітами. Найкрасивіший букет вийде зі свіжих квітів, загорнутих у однотонну папір або прозору клейонку.
4
Продумайте момент вручення. Після того як ви подаруєте квіти , їх потрібно, природно, поставити у воду. Якщо такої можливості немає, краще вручити букет в інший час. Запрошуючи дівчину в кіно або на довгу прогулянку, не даруйте квіти . По-перше, вони можуть стати млявими, по-друге, їй просто буде не дуже зручно весь час тримати їх в руках. У такій ситуації можна подарувати квіти раніше, коли зайдете за неї додому, або ж по закінченню вечора.
5
Даруйте різні квіти . Благо їх в магазинах продається безліч. Якщо у вас немає коштів на великий букет, не турбуйтеся. Іноді не менш приємно отримати скромний букетик з незабудок, нарцисів або фрезій.
Квіти - відмінний і універсальний спосіб висловити почуття. Дуже важливо розуміти, що не завжди великий букет говорить про емоції голосніше одного вдалого квітки.
Мабуть, з того моменту, як чоловіки визнали квіти способом натякнути на свої почуття, стало актуальним питання прийнятного кількості квіток в букеті. Дуже важливо правильно розуміти, якого ефекту ви хочете досягти, якими фінансовими можливостями ви володієте, і за яких обставин будете вручати букет.
Можна замовити у флориста кошик квітів замість букета. Такий розкішний, «кіношний» подарунок торкне будь-яку дівчину.

Скільки квітів має бути в букеті?

Найголовніше правило в Росії - квітів у букеті повинно бути непарна кількість, оскільки парне традиційно пов'язують з похоронами. Правда, це правило стосується маленьких букетів, в яких не більше п'ятнадцяти квіток. Якщо більше, правило перестає действовать.Колічество квітів часто залежить від їх виду. Дивні, незвичайні квіти начебто орхідей дарують у невеликій кількості. Причому краще замовляти з ними незвичайні композиції у хорошого флориста. Це ж правило стосується хризантем, лілій або калл. Можна дарувати в однині квіти незвичайних забарвлень. Якщо ви хочете чітко передати якусь думку, можна зупинитися на одній квітці. Але треба розуміти, що дівчині може здатися, що ви скнара. Тому самотні квіти краще вручати якимось незвичайним образом.Гвоздікі, гербери, нарциси або тюльпани краще дарувати по кілька штук. При цьому букети, в яких менше семи квіток, не вимагають якоїсь пишної обгортки, їх можна дарувати, обв'язавши симпатичною стрічкою. Якщо є можливість, не використовуйте дешеві паперові стрічки, купіть атласну або оксамитову. Це відразу піднімає «рівень» букета.
Взагалі, якщо є фінансова можливість, краще звернутися до хорошого флориста. Невеликий букет, складений з розумом, може затьмарити найпишніші композиції.

Можливо, найкраще подарувати троянди ...

Троянди насправді унікальні. Якщо правильно це подати, то єдина троянда може стати дуже чуттєвим, особистим подарунком. При цьому, великі букети з троянд при правильному оформленні не виглядають смутними «віниками». Якщо хочете вразити дівчину величезним букетом, вибирайте троянди. В одному букеті можна поєднувати різні кольори - чайні, червоні, білі троянди разом можуть виглядати приголомшливо. Правда, не варто в такий букет додавати багато зайвої зелені, це суттєво здешевлює букет. Це ж стосується і обгортки, якщо у вас величезна кількість красивих троянд, не варто загортати їх у бюджетний целофан або обгортковий папір. Ця зайва деталь тільки погіршить зовнішній вигляд букета.