Як в'язати рукавиці: схема.

Зима щороку міцно входить в життя людей. І в цей холодний час року, як ніколи, всім хочеться домашнього тепла і комфорту. В цьому випадку вам можуть допомогти різні плетені вироби, зокрема рукавиці , виготовлення яких непроста і досить копітка справа.
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати рукавиці , вам буде потрібно п'ять спиць і набір ниток. Першим ділом наберіть на дві спиці петлі. Щоб набрати правильну кількість петель, потрібно провести невеликий розрахунок. Для цього виміряйте окружність кисті, а потім і її довжину. Далі починайте набирати вузлики і розподіляйте їх на чотири спиці. Після розподілу приступайте до провязке гумки. Найкраще в'язати за системою «2 до 2», то є дві лицьові петлі і дві виворітні. Гумку за бажанням можна зробити будь-якого розміру. В основному її провязивают на 15-20 сантиметрів. Після провязкі переходите до основної роботи.
2
В'яжіть тільки лицьової гладдю до великого пальця. Потім зробіть для нього отвір. Для цього на одній з спиць пров'яжіть першу петельку і останню, а решта зніміть на шпильку. У наступному ряду на тій же спиці необхідно додати петлі, кількість яких дорівнює числу вузликів, знятих на шпильку. Після це продовжуйте в'язати лицьовій гладдю. Коли довжина майбутньої рукавиці досягне мізинця, почніть убавку петель. Для цього з кожного боку рукавиці у всіх рядах закривайте по дві петельки. Продовжуйте це доти, поки на двох спицях не залишиться по два вузлика. Після цього обріжте робочу нитку і гачком зафіксуйте її.
3
Потім приступайте до провязке великого пальця. Перекиньте з шпильки всі петлі на спицю, набравши на другу таку ж кількість петель. Після цього в'яжіть по колу лицьової гладдю, не перевищуючи висоту великого пальця. Далі з кожного боку збавте по два вузлика. Таким чином, залишиться тільки дві петлі на кожній спиці. Ображати головну нитку і за допомогою гачка зробіть вузлик. Таким же чином в'яжеться друга рукавиця. Щоб рукавиці не виглядали монотонно і сіро, можна використовувати кілька кольорів пряжі. Або, приміром, можливе створення візерунка на вашому вязанном виробі, що зробить його оригінальним і унікальним у своєму роді.