Як зменшити чутливість у сигналізації. Як виставити в сигналізації чутливість.

Сигналізація призначена для того, щоб охороняти вашу машину від хуліганів і зловмисників. Однак, гучна сигналізація, яка постійно пілікає і ні на хвилину не припиняє свою дію, подразнює і доставляє багато клопоту. Тому потрібно вміти зменшувати чутливість у сигналізації.
Інструкція
1
У багатьох автомобілістів часто трапляється така проблема, що при будь-якому шереху спрацьовує їх сигналізація і починає голосно пілікати. Особливо ця проблема загострюється, коли вранці до вас приходять незадоволені сусіди з проханням про те, щоб ви відключили свою сигналізацію. Відповідно, ви вибачаєтеся за доставлені вами незручності, ставите машину в гараж, але тим не менше, проблема все одно залишається невирішеною. Щоб позбутися надокучливого звуку сигналізації, потрібно чітко слідувати правилам.
2
Знайдіть інструкцію від своєї сигналізації і свого автомобіля. У кожної марки автомобіля сигналізація розташовується по-різному. Спочатку, не керуючись своїм слухом і інтуїцією, вам буде досить важко знайти сигналізацію в автомобілі. Однак, якщо сісти в машину і включити сигналізацію, то при невеликому натисканні ви можете приблизно зрозуміти, де вона знаходиться. Блок сигналізації може знаходиться поблизу кришки капота або шумки. Відповідно, датчик удару, який реагує на будь шерех або перехожого людини, зазвичай приклеєний близько педалей або там же - під Шумков. Якщо він не приклеєний в цьому місці, то як правило, вона спрацьовує в самий невідповідний момент.
3
Якщо сигналізація спрацьовує при кожному кроці через те, що вона погано приклеєна до заліза, то це легко можна виправити, приклеївши її на місце. Однак далеко не так все просто. Найчастіше на ринку автозапчастин продають саму по собі чутливу сигналізацію. Тому автолюбителю необхідно знизити її чутливість наступним образом.Во-перше, як уже говорилося зверху, знайдіть датчик сигналізації. По-друге, перевірте, чи правильно встановлена сигналізація. Іноді вона буває встановлена під кермом, що може викликати її сильну чутливість . Потім налаштуйте чутливість на датчику. Будьте акуратні: не робіть чутливість нижче 4-5 рівня - це може перешкодити охоронної функції автомобіля.