Як підібрати шпалери для кухні. Як у фарбувати свої подвір'я.

Кухня - це найбільш відвідуване місце в квартирі. Тут не тільки готують їжу, але і відзначають свята, влаштовують посиденьки з друзями. Шпалери для кухні потрібно підбирати не лише з практичних міркувань, а й з естетичних.
Інструкція
1
Підрахуйте, скільки метрів шпалер вам необхідно. Для цього потрібно виміряти кухню по периметру, відняти ширину дверей і вікон, округлити те, що залишилося і помножити на два. Цей розрахунок допоможе вам зрозуміти, скільки метрів шпалер (з шириною/висотою 51-53 см) потрібно придбати. Звичайно, це в тому випадку, якщо ви хочете обклеїти всі стіни зверху до низу, і не плануєте поєднати їх, наприклад, з плиткою.
2
Підрахуйте, скільки ви можете витратити на покупку. Це завжди - пункт перший, але у випадку з шпалерами краще все-таки залишити його другим. Визначте, яку суму ви готові витратити на шпалери - якщо сума не велика, то деякі варіанти шпалер тут же відпадуть.
3
Вивчіть пропозиції магазинів, які є у вашому місті чи навколо міста, і виберіть найбільш підходяще. Якщо фінансових обмежень немає, то краще придбати шпалери з компакт-вінілу - у них велика щільність, вони досить водостійкі, відповідно їх можна мити (шукайте значок з трьома хвилями і щіткою на етикетці). До того ж ці шпалери відмінно приховують невеликі нерівності і інші дефекти стін. Дешевше них - шпалери з тонким вініловим покриттям, ще дешевше - спеціальні кухонні, і, нарешті, паперові, просочені водовідштовхувальним сумішшю. Найдешевший і ненадійний варіант - паперові шпалери. Вони служать недовго, їх не можна мити водою і вони відмінно вбирають запахи.
4
Купіть вибрані вами шпалери і наклейте згідно інструкцііНа кухню краще брати шпалери без рельєфів і об'ємних малюнків, щоб простіше було за ними доглядати, і вони менше брудна. Підібрати шпалери для кухні з точки зору кольору - справа більш складне, але тут можна покластися на свій смак або рекомендації дизайнерів: якщо вікна виходять на південь, шпалери можуть бути темними, якщо на північ - світлі підійдуть краще.