Як включити віртуальну клавіатуру. Як на екранній клавіатурі включити англійську.

Віртуальна клавіатура являє собою аналог звичайної. Вона з'являється на екрані монітора, введення тексту здійснюється за допомогою миші. Щоб включити віртуальну клавіатуру , необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
В операційній системі Windows передбачена екранна клавіатура для людей з обмеженими можливостями. Щоб викликати її, натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows, розгорніть всі програми в меню. В папці «Стандартні» виберіть підпапку «Спеціальні можливості» і клікніть по пункту «Екранна клавіатура» лівою кнопкою миші.
2
Запуск екранної клавіатури не перешкоджає введенню тексту з звичайної клавіатури. Для того щоб віртуальна клавіатура не ховалася за вікнами інших програм і папок, у вікні програми клікніть по пункту меню «Параметри» і встановіть щелком лівої кнопки миші маркер навпроти підпункту «Поверх інших вікон». Перемикання розкладки здійснюється за допомогою мовної панелі в області повідомлень на панелі задач.
3
Користуватися екранної клавіатурою можуть не тільки люди, які мають проблеми зі здоров'ям. Якщо вам необхідно захистити себе від ризиків перехоплення конфіденційної інформації програмами-шпигунами (наприклад, при введенні логіна і пароля), варто скористатися віртуальною клавіатурою.
4
В деяких додатках є свої версії даного інструменту. Так, щоб включити віртуальну клавіатуру в Kaspersky Internet Security, відкрийте панель управління, якшо двічі по значку антивірусу в області повідомлень на панелі задач. У вікні, перейдіть в розділ "Налаштування" і натисніть на кнопку «Віртуальна клавіатура».
5
При проблемах введення тексту за звичайної клавіатури віртуальний аналог також незамінний. Працюючи в мережі інтернет, ви можете зайти на сайт з безкоштовними віртуальними клавіатурами, підтримуючими велика кількість мов. Прикладом може служити ресурс за адресою http://www.keyboard.su.
6
Введіть потрібний вам текст, скопіюйте і вставте його в документ або в форму для відповіді на якомусь сайті. На деяких ресурсах включити віртуальну клавіатуру можна, не йдучи зі сторінки. Знайдіть у вікні рядок-посилання «Віртуальна клавіатура» і клікніть по ній лівою кнопкою миші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EdoDC5Jn4YU