Весняні канікули: Як провести час з дитиною.

Весняні канікули дуже короткі, тому правильно розподілити вільний час дитини досить складно. Дуже часто дітей або відправляють до бабусі з дідусем у село, або залишають сидіти вдома весь тиждень відпочинку від навчання. Але провести ці дні можна всім разом і набагато цікавіше.
Інструкція
1
Під час канікул не тільки відпочивайте, а й проводите час з користю. Театри, музеї, галереї, виставки, туристичні поїздки, табори - всі ці установи і заклади пропонують великий вибір спеціально підготовлених програм для дітей різного віку.
2
Музеї відкривають свої двері, щоб запропонувати розширену програму екскурсій для школярів, проводяться відеосеансів, вікторини та інтерактивні заняття. Деякі музеї готуються до проведення різних конкурсів і навіть майстер-класів, наприклад, з народної творчості.
3
Під час канікул у дитячих бібліотеках і клубах дитячої творчості організовують літературні читання, тематичні ігри або влаштовують перегляд художніх фільмів. Зводите туди своїх дітей. Ці заходи дозволяють ознайомитися не тільки з різними художніми творами, а й з тематичними святами. Наприклад, може бути порушена тема про екологію, воду або космос.
4
Відвідайте з дітьми музичні, драматичні чи лялькові театри, галереї та виставкові зали, історичні музеї. Там спеціально для канікул готують пізнавальну і розважальну програми. Ваша дитина познайомитися з творчістю художників, властивостями каменів, восковими фігурами та іншими цікавими речами і фактами.
5
У дитячих таборах та установах дитячої творчості пропонується інтелектуальна і духовна програми. Відведіть туди своїх дітей, і вони не тільки активно відпочинуть, але і продовжать в цікавій формі вчити іноземну мову, історію, розвивати творчі здібності, займатися спортом, брати участь у різних конкурсах.
6
Зверніться в туристичну фірму. Для весняних канікул вони готують спеціальні пропозиції - сімейні путівки. Виберіть подорож по Росії або рушайте за рубіж. Дитина познайомиться з історією міста, його пам'ятками, дізнається культурне життя народу. Таким чином, ви значно розширите кругозір свого чада і відмінно проведете час усією родиною.