Як виростити хризантеми. Як проростити покупну хризантему.

Багато хто любить хризантеми за їх чудове густе цвітіння і масу різноманітних відтінків. Ростуть хризантеми у відкритому грунті, але їх можна культивувати і як кімнатна рослина. Горшкові хризантеми прийшли до нас з Китаю, виростити їх у себе вдома або на ділянці може кожен.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили посадити насіння хризантеми , то краще взяти ті, що зберігалися в теплому місці не менше року після збору. Це обумовлено необхідністю завершення в них природних біохімічних процесів.
2
Для посадки можна взяти живці від дорослого куща. Молоді пагони довжиною не більше 10 см зрізаються навесні і висаджуються в міні-тепличку (під скляну банку) з постійною температурою повітря + 20 ° С на 2 - 3 тижні. Необхідно щодня влаштовувати провітрювання і поливати в міру підсихання ґрунту.
3
Після вкорінення, живці тимчасово пересаджують в ящики, заповнені живильною земляною сумішшю.
4
Як тільки рослина досягне висоти 15 см, його верхівку прищипують для того, щоб пішли бічні пагони, які також необхідно буде прищипнуть, коли вони досягнуть тієї ж довжини.
5
До висадки на постійне місце рекомендується пару раз внести підгодівлі: спочатку органічними, потім мінеральними добривами. Слідкуйте, щоб хімікати не потрапляли на листя рослини - вони можуть викликати їх опік.
6
У відкритий грунт хризантеми висаджують в кінці весни - початку літа, коли остаточно встановиться тепла погода.
7
Щоб успішно виростити хризантеми в закритому приміщенні, необхідно забезпечити їм достатнє освітлення. В іншому випадку стебла занадто удлинятся і стануть тонкими, а суцвіття - дрібними і рідкими.
8
Кожні два тижні рослини підживлюють азотними, фосфорними і калійними добривами - це забезпечить фортеця квітконосу і яскравість кольорів. Грунт при внесенні підгодівлі повинна бути вологою.
9
Поливати хризантеми слід регулярно, інакше стебла стануть деревними, а якість квітів погіршиться.
10
Високорослі сорти хризантем рекомендується підв'язувати до опори, щоб їх тендітні стебла не ломалісь.Каждие 3 роки рослини омолоджують діленням куща.