Як підключити гарнітуру.

Гарнітура - це ті ж самі навушники, тільки з пультом управління. На пульті може розташовуватися кнопка прийому виклику, а також кнопки регулювання гучності або перемикання треків. Гарнітуру зручно використовувати при водінні автомобіля або в разі, коли у вас зайняті руки. Досить натиснути одну кнопку і вхідний виклик буде прийнятий. Процес підключення гарнітури до телефону описаний далі.
Інструкція
1
Зараз виробники телефон і навушників стандартизировали роз'єми для підключення гарнітур і навушників. В сучасних телефонах і смартфонах використовується 3.5 мм роз'єм, так званий mini-jack. У зв'язку з цим тепер не доведеться шукати пристрій для телефону певної марки, як це було раніше. Купуючи гарнітуру, слід її перевірити на місці покупки, щоб переконатися в працездатності динаміків і пульта управління. Для цього знайдіть у себе в телефоні 3.5 мм роз'єм і вставте в нього гарнітуру. Вставляйте до кінця, повинен бути чутний характерний клацання, в іншому випадку пристрій буде просто не працювати.
2
Після підключення пристрою телефон повідомить вас про те, що була підключена гарнітура, і тепер все звуки будуть передаватися на динаміки гарнітури, крім вхідного дзвінка. Далі зайдіть в музичний плеєр і включіть музику, тим самим, перевіривши динаміки.
3
Пульт управління дозволяє не тільки приймати виклики, а й перемикати треки, ставити на паузу. Для того щоб поставити відтворення на паузу, натисніть один раз на кнопку прийому виклику, два рази - перемикання на наступний трек, три рази - перемикання на попередній трек. Також гарнітура містить радіо модуль, який грає роль антени. Тому слід перевірити радіо: зайдіть у відповідний пункт меню телефону.
4
Попросіть кого-небудь подзвонити вам на телефон, а самі прийміть вхідний дзвінок за допомогою кнопки на пульті управління. Гарнітура перевірена, можете сміливо її купувати.
5
Якщо ваш телефон не з нових, тобто на корпусі відсутній 3.5мм mini-jack, то шукайте фірмову гарнітуру від виробника. Купивши китайську підробку, ви не тільки даремно витратите гроші, а й отримаєте низькоякісне пристрій, який довго вам не прослужить. Ви можете сказати, що фірмові гарнітури теж збирають в Китаї. Так, це так, але вони проходять хоч якусь перевірку. Оскільки виробник дає гарантію на свій товар, він не дозволить випускати браковану продукцію.