Як налаштувати реєстрацію joomla. модуль рестрації joomla Як додати.

Реєстрація на сайті системи Joomla може стати в нагоді для безлічі корисних цілей. Наприклад, для захисту сайту від спаму, для отримання додаткової інформації про той чи інший користувача і т.д. Однак така на перший погляд просте завдання, як створення системи реєстрації, може завести початківців вебмайстрів в глухий кут.
Інструкція
1
Спочатку ви повинні створити модуль реєстрації/входу користувачів Joomla. Щоб це зробити, перейдіть в розділ «Розширення», потім - в «Менеджер модулів». Зверху в правій частині знайдіть кнопку «Створити». Натисніть на неї, після чого з'явиться список базових модулів, яких досить велика кількість. Однак їх не вистачить для повноцінного сайту.
2
Оберіть модуль «Увійти». Вкажіть для модуля заголовок, потім налаштуйте його відображення. Можна залишити відображення або прибрати. Рекомендується все-таки залишити його включеним, щоб користувачі не плуталися і щоб було більш зрозуміло значення цієї форми введення пароля і логіна. Далі включите модуль, виберіть його місце розташування і налаштуйте доступ.
3
Потім переходьте в праву частину до налаштувань модуля. Підключіть суфікс класу модуля або залиште поле порожнім. Введіть текст, який буде показуватися перед формою входу і текст, що знаходиться після форми входу. Далі виберіть адресу, за якою відбудеться перенаправлення користувача при вході на сайт або виході. Якщо хочете, можете налаштувати привітання, яке буде відображатися після авторизації користувачів. Не забудьте вибрати спосіб відображення «никнейма» користувача. Він може відображатися як логін, або як прізвище/ім'я.
4
Тепер модуль входу/реєстрації створений. Натисніть кнопку «Зберегти». Перейдіть на власний сайт і спробуйте зареєструватися від імені нового користувача. Так ви перевірите працездатність модуля. Крім форми реєстрації та авторизації, модуль буде містити посилання на відновлення пароля або логіна. Всі поля з зірочкою обов'язкові для заповнення. Користувач повинен вказати всі необхідні дані. Після цього він зможе користуватися сайтом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MOauCmhn3xw