Як в joomla вставити лічильник.

Найчастіше вебмастерам доводиться вести моніторинг всіх відвідувачів їхніх сайтів. Для цієї мети існують спеціальні лічильники , установка яких на різні CMS, наприклад на Joomla, має свої власні нюанси.
Інструкція
1
Код лічильника на сайт з движком Joomla можна вставити двома способами: вставити його в шаблон або створити окремий модуль. Якщо ви вибрали перший спосіб, зайдіть в панель адміністратора, зверху знайдіть рядок «Розширення». Натисніть на напис «Менеджер шаблонів» - з'явиться список шаблонів. З них виберіть свій і поставте галочку навпроти нього. У верхній частині натисніть кнопку «Змінити», після цього клікніть на рядок «Редагувати html». Перед вами відкриється HTML-шаблон.
2
Оберіть місце для вставки коду лічильника, вставте його і збережіть. Місце, куди буде інтегрований код, виберіть самі, оскільки воно залежить від вашого шаблону і переваги. Даний спосіб підійде для тих, хто більш-менш розбирається в HTML. Якщо ви не належите до цього числа, скористайтеся другим варіантом. Для цього вам потрібно зайти в «Розширення» - «Менеджер модулів». Зверху знайдіть кнопку «Створити», натисніть на неї. Відкриється сторінка, де показані модулі, які можна створити.
3
Знайдіть модуль з назвою «Довільний html-код» і поставте навпроти нього галочку. Далі клікніть на кнопку «Наступний». Ви потрапите на сторінку, на якій вам потрібно буде вставити в поле «Користувацький текст» сам код лічильника. Попередньо ви повинні відключити візуальний редактор, так як він може змінити або обрізати код випадковим чином. Коли ви вставите лічильник в текстовому вигляді, заповніть поле «Заголовок» і включіть модуль. Також ви можете вибрати, показувати заголовок чи ні, поставивши галочку у відповідному місці.
4
Визначте місце розташування модуля на сайті. За замовчуванням модуль буде стояти зліва. Щоб перенести його на праву сторону, виберіть позицію right. Щоб перенести модуль в нижню частину шаблона, вкажіть footer. Інші позиції ви можете перевірити самостійно, оскільки у різних шаблонів вони відрізняються. Далі визначте порядок розташування модуля. Якщо ви помістіть його зліва, то в поле «порядок» будуть показуватися тільки ті модулі, які розташовані з лівого боку. Вам потрібно тільки вибрати розташування лічильника по порядку лівого боку.