Як є локшину паличками.

На Сході люди з дитинства вчаться є паличками . Тайці і в'єтнамці, японці і китайці здатні вхопити цим найпростішим столовим приладом не тільки великі шматки, а й підібрати з тарілки окремі крихітні рисинки. Легко утримують паличками вони і слизьку локшину, демонструючи воістину віртуозну координацію рухів. Навчитися так само акуратно їсти за допомогою паличок можна, для цього досить запам'ятати, як правильно їх тримати, і трохи потренуватися.
Інструкція
1
Вибирайте бамбукові або дерев'яні палички. Пластикові та скляні ковзають, тому їх не так зручно тримати.
2
Завжди стежте за тим, щоб ваші пальці знаходилися ближче до середини паличок і кінці приладу не перехрещувалися.
3
Розташуйте нижню паличку так, щоб її середина знаходилася на кінчику зігнутого безіменного пальця, а кінець в улоговинці між великим і вказівним. Верхня паличка розташовується уздовж вказівного пальця, а її середина виявляється затиснута між кінчиками вказівного і середнього пальців. Кінці паличок знаходяться паралельно один одному. Нижня паличка завжди лежить нерухомо, а от верхня рухається вгору і вниз, яку направляють пальцями.
4
Локшину не прийнято намотувати на палички. Ви захоплюєтесь її кінчиками ваших столових приладів, начебто щипає. Якщо ваша локшина -Друге блюдо, достатньо підносити її до рота і втягувати в себе. При цьому не бійтеся що вважається непристойним в західній культурі хлюпання. У східному етикеті це музика для вух кухаря, що показує, наскільки за смаком вам його кулінарну майстерність.
5
Якщо ви їсте локшину в бульйоні, візьміть в іншу руку спеціальну плоску ложку. Зачерпуйте суп ложкою, паличками беріть з неї локшину і відправляйте в рот, запиваючи рідиною з більш звичного для європейців приладу. Тут також варто забути про західний етикеті і не соромитися присьорбувати. Така поведінка має під собою ще й практичні міркування, адже в азіатських кухнях локшина подається настільки гарячою, що може обпекти рот, а хлюпотячи ви втягуєте в себе прохолодне повітря і охолоджуєте порцію, яка торкається до вашого небу і мови.
Зверніть увагу
Неввічливо вказувати на щось, а тим більше на когось затиснутими в руці паличками. Великим промахом буде увіткнути палички в блюдо вертикально і залишити їх там так стояти, подібне роблять тільки на похоронах. Використовувати палички як спис, на яке насаджується їжа, хоч і спокусливо деколи, але також дуже неввічливо. Палички не прийнято перекладати з руки в руку.
Корисна порада
В Японії і Китаї існують спеціальні обмежувачі, які надягають на товсті кінці паличок, вони допомагають дітям освоїтися з цими приладами швидше. Для тренування на перших порах, ви можете придбай собі такі ж в магазинах, що торгують азіатськими товарами.
Палички - традиційний в східних країнах столовий прилад. Не дивлячись на удавану незручність, з їх допомогою їдять не тільки суші і рисові млинчики, але навіть рідкі супи. Як і все в житті східних людей, палички мають не тільки побутове призначення, це традиційний атрибут для проведень ритуалів і церемоній. Та й в побуті цьому мистецтву відповідає цілий набір правил, етикет, який необхідно дотримуватися, щоб не образити господаря столу. Порівняно з цим сама техніка «управління» паличками здається сущою дрібницею.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що їжа спеціальними паличками має глибоке коріння, свій етикет і традиції, навчитися ними користуватися досить просто. Східні малюки швидко засвоюють основні рухи, хоча їм ледь виповнюється рік до того часу. Японська, китайська і тайська кухні давно поширилися за межі своїх країн, тому проходження традиційному ритуалу прийняття східної їжі просто необхідно.
2
Палички не тільки допомагають підносити їжу до рота, але й надають трапезі традиційний східний колорит. Важко не перейнятися східним терпінням і спокоєм, щоб без пригод доставити ласий шматочок за призначенням. У роботі з паличками беруть участь пальці руки і дрібні м'язи кисті, які після першого тренування можуть незвично нити.
3
Для початку просто повчіться тримати палички, а потім вже додавайте руху, на третьому етапі тренування попрацюйте з дрібними предметами, начебто горошин. Безіменний палець і мізинець робочої руки притисніть один до одного, середній і вказівний витягніть.
4
Покладіть одну паличку на улоговинку між великим і вказівним пальцями, щоб товстий кінець опинився зверху долоні. Нижню (тонку) частину палички покладіть на ділянку між другою і третьою фалангою безіменного пальця. Верхній край палички повинен виступати зовсім небагато, тоді як нижній робочий кінець повинен бути досить довгим, щоб ви не забруднили рукав. Нижня паличка завжди залишається нерухомою, тому спочатку навчіться міцно фіксувати її.
5
Другу (верхню) паличку покладіть на третю фалангу середнього пальця, притримуючи вказівним і великим пальцями. Це паличка буде рухатися, притискаючи їжу до кінця нижньої палички, тому тримати її треба так, щоб рухи були природними, а значить, зручними. За відчуттями це нагадує використання олівця, тільки пальці більше випрямлені. Виступаючі кінці обох паличок повинні бути однаковими.
6
Спробуйте імітувати паличками захоплення щипців, пам'ятайте, що нижня паличка нерухома. Якщо вам незручно тримати разом безіменний палець і мізинець, то при «розкритті» щипців відводите їх один від одного. Це допоможе розслабити м'язи руки, які на перших порах будуть сильно напружуватися.
7
Зводячи палички разом і захоплюючи їжу, не тисніть сильно, інакше їжа вислизне або вилетить в сторону. Захоплення повинен бути достатнім, щоб утримати їжу, але не розплющити її.
8
Дотримуйтесь етикет: • не грайтеся паличками під час перерв у їжі • Не возите ними по столу, не «малюйте» і не стукайте • Не наколюйте їжу на палички. Якщо ви ще не вмієте ними користуватися, краще попросіть вилку, а потім потренуйтеся будинку; • не облизувати палички і не колупайтеся ними в роті • Не трусіть паличками , щоб остудити їжу. Якщо їжа занадто гаряча, почекайте трохи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Cc0HDNoJ7sc