Як бути хорошою матір'ю.

Коли народжується дитина, у молодої мами відразу виникає безліч питань про те, як його годувати, одягати, як гуляти з ним, виховувати і т.п. Як правило, бажання стати хорошою матір'ю для свого малюка виникає у будь-якій нормальній жінки. Довіртеся своєму серцю і у вас все вийде.
Інструкція
1
Для жінки бути матір'ю значить бути собою. Адже саме для цього вона була створена природою. Прислухайтеся до себе, свого внутрішнього голосу, довіряючись інстинктам, і ви навчитеся розуміти, чого саме не вистачає вашому малюкові. Звичайно, додаткові знання ніколи не завадять. Черпайте інформацію по вихованню, дитячої психології з книг і журналів, питайте ради у мам з досвідом.
2
Постарайтеся з самого народження дитину поводитися з ним ніжно і дбайливо, але при цьому як з рівним. Шкодуйте його, коли він плаче, обіймайте, розмовляйте з ним. Адже новонароджені малюки бачать, відчувають і чують набагато більше, ніж було прийнято вважати ще недавно.
3
Оточите малюка турботою, але надайте йому можливість розвиватися, досліджувати навколишній світ. Як можна рідше вимовляєте слово «не можна», нехай воно відноситься тільки до речей, що становлять небезпеку для життя і здоров'я. Коли дитина трохи підросте, дозвольте йому по можливості робити свій вибір, поважайте його думку, але уникайте вседозволеності. Не робіть за нього те, що він може зробити самостійно, але завжди будьте готові надати йому допомогу в скрутну хвилину.
4
Не ігноруйте запитання дитини, відсилаючи його до тата або бабусі. Якщо не знаєте відповідь, пообіцяйте розповісти малюкові про цікавить його інформацією трохи пізніше. Але не забувайте виконувати обіцянку.
5
не порівнюєте свою дитину з іншими дітьми, адже всі діти розвиваються дуже індивідуально. Пам'ятайте, що докори і покарання порушують психоемоційний розвиток дитини. Приймайте його таким, яким він є, любите безумовною любов'ю. Чи не відгороджуватися малюка від свого дорослого життя, робіть все разом, спільно. Так поступово він набуватиме цінний життєвий досвід. Пам'ятайте, що від матері залежить дуже багато: проявляючи турботу і любов, ви зможете виростити здорового талановитої людини.