Як бути успішною жінкою.

Здавна прийнято вважати, що головне завдання жінки - піклуватися про сім'ю і домівку. Але сьогодні слабка стать доводить, що в багатьох ситуаціях дівчата навіть сильніше чоловіків. Сучасні леді намагаються стати успішними і впевнено йдуть до своєї мети.
Інструкція
1
Щоб досягти успіху в чому, постарайтеся уявити, що ви вже підкорили намічену вершину. Адже запорука успіху - це в першу чергу усвідомлення своїх бажань і прагнень. Ви станете тією людиною, образ якого намалювали в своїй голові.
2
Почніть зі свого зовнішнього вигляду. Вивчіть власне відображення в дзеркалі: яка у вас постава, зачіска, вираз обличчя, доглянуті ваші руки, звикли ви їх ховати.
3
Також дайте відповідь на питання, чи контролюєте ви свою промову протягом дня, а не тільки в певних ситуаціях? Позбавтеся від всіх слів-паразитів, слів з часткою "б", які засмічують усне мовлення. Слідкуйте за своєю інтонацією - успішна жінка повинна прибрати з голосу невпевненість і сумнів.
4
Ставте перед собою цілі і виконуйте їх. Почніть з малого. Нехай це буде хоча б дане собі обіцянку робити зарядку вранці. Але обов'язково доводьте до кінця розпочату справу.
5
Не зациклюйтеся на досягнутому. Коли дійдете до першої мети, ставте перед собою наступну.
6
Спокійно виконуйте навіть рутинну роботу. Намагайтеся робити її якнайкраще.
7
Вчіться відмовляти. Таким умінням повинна володіти кожна успішна жінка. Не міняйте свої плани по мірі можливості.
8
Ніколи не сваріть себе за свої провини. Вчіться на своїх помилках, робіть висновки і виймайте уроки. Негативний досвід дуже корисний. Хваліть себе частіше, але тільки заслужено.
9
Завжди майте свою думку і не бійтеся її висловлювати, навіть якщо навколишні з вами не згодні. Приймайте рішення, не вагаючись.
10
Завжди залишайтеся жінкою-загадкою для оточуючих. Для цього придумайте цікаве хобі (танці, йога, ікебана).
11
Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом і регулярно відвідуйте салони краси. Носіть красиве нижню білизну. У ньому ви будете почувати себе впевненіше.
12
Радійте будь-якої дрібниці і шукайте позитив у всьому, що вас оточує. Намагайтеся зберігати рівне і спокійне настрій. Саме таким характером володіють процвітаючі люди. Стримуйте гнів і роздратування.
13
Навчіться тримати удари долі і зустрічати неприємності з готовністю. Завжди шукайте вихід із ситуації і не йдіть від проблем, а вирішуйте їх по мірі надходження.