Як закреслити слово.

Художнє оформлення тексту вимагає виділення однієї думки і приглушення інший. Іноді засобами графічної образотворчості потрібно позначити щось на кшталт «обмовки за Фрейдом» - з мови злетіло те, що думаєш, і тут же сказано інше. Текстові редактори і блоги дозволяють оформити таку деталь зачеркиванием.
Інструкція
1
Щоб закреслити слово в текстовому редакторі, виділіть його, натиснувши кнопку миші або клавіші "Shift" і стрілка «вправо».
2
У верхній панелі на головній вкладці під назвою шрифта закреслити латинську букву (або групу букв). Натисніть на неї. Слово буде відформатовано з зачеркиванием.
3
Для оформлення закресленого слова в блозі або на сайті використовуйте HTML-теги. Навколо слова поставте теги з ілюстрації.
4
Закреслювання може бути кольоровим. Тоді теги відповідатимуть другий ілюстрації. Замість слова "red" можете використовувати назву будь-якого іншого кольору англійською.
5
Закреслений текст може бути кольоровим, в такому випадку теги трохи зміняться, відповідно до нової ілюстрацією. Назви квітів можете вибрати на свій смак.