Як вбудовувати газову варильну поверхню. Які плити можна підключати до газової магістралі.

Популярність вбудованої техніки зростає день від дня. Посудомийні машини і холодильники вже давно сховалися під декоративну панель, працюючи при цьому на інтер'єр кухні. Кухонні плити теж не відстають: на ринку побутової техніки свої позиції нарощують вбудовані варильні поверхні, зокрема, газові.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - лобзик;
  • - жаростійкий клей;
  • - скоби;
  • - гнучкий сталевий шланг або труба;
  • - ключі.
Інструкція
1
Визначте оптимальне місце розташування газової вручений поверхні: з обох сторін вона повинна бути оточена хоча б невеликими зонами стільниці (від чотирьох сантиметрів). Якщо вбудовується варильна поверхню тонше стільниці, під нею може бути встановлена пральна або посудомийна машина (між ними розміщують шар теплоотражающей фольги).
2
При цьому сусідство вручений поверхні з холодильником небажано: тепло від конфорок з часом зруйнує теплоізоляційний шар холодильника. Тому мінімально допустима відстань між вбудованою варильною поверхню ю і холодильним агрегатом складає п'ятнадцять сантиметрів.
3
Розпакуйте варильну поверхню і перевірте цілісність доставленого вам вироби. Переконайтеся в тому, що немає вм'ятин, тріщин і сколів.
4
Уважно виміряти розміри газової вручений поверхні, після чого перенесіть їх на стільницю. Потім за допомогою лобзика виріжте в стільниці отвір за наміченим контуру, відступаючи при цьому всередину на 10 мм.
5
Для запобігання деформації обробіть зріз жаростійким клеєм. Слідом за цим за допомогою спеціальних скоб закріпіть газову варильну поверхню на стільниці.
6
Переконайтеся, що тиск газу в трубопроводі відповідає потребам встановленої конфорка. Після цього підключіть варильний агрегат до газової магістралі. Використовувати при цьому можна гнучкий сталевий шланг або негнучку трубу.
7
Якщо варильна поверхню підключається до газової магістралі за допомогою гнучкої трубки, не допускаються перегини шланга і його зіткнення з плитою. При підключенні за допомогою сталевої труби використовуються L-подібний штуцер і спеціальна прокладка.
Зверніть увагу
Обов'язково перевірте герметичність з'єднання вручений поверхні з газової магістральної трубою: для цього обробіть «шви» мильним розчином.
Корисна порада
Газову варильну поверхню підключіть також до електромережі (без цього не обійтися, якщо є функція електрозапалювання).