Як вставити в Word файл. параметри вставки word 2007.

Програма Microsoft Word дозволяє виробляти з текстом різні операції - вводити, редагувати і оформляти в залежності від потреб користувача. За допомогою текстового редактора Word в документ можна вставляти різні файли - діаграми, таблиці, графіки та мультимедіа.
Інструкція
1
Щоб вставити графічний файл в MS Word версії 2007, завантажте програму, відкрийте документ і встановіть курсор в ту область, де повинен буде знаходитися малюнок. Клікніть по вкладці «Вставка». В групі «Ілюстрації» натисніть на «Малюнок».
2
У вікні «Вставка малюнка» виберіть зображення, яке ви хочете вставити, і натисніть на відповідну кнопку («Вставити»). В MS Office 2003 для вставки картинок натисніть на «Вставка»? «Малюнок»? «З файлу" та обравши картинку. Виконайте необхідні налаштування малюнка: його положення, розмір і т. Д.
3
Для додавання відеокліпу або музичного файлу в документ MS Word 2007 перейдіть на вкладку «Вставка» і натисніть на «Кліп». У правій панелі натисніть на «Упорядкувати кліпи». Потім відкрийте «Файл»? «Додати кліпи в організатор». Виберіть відеокліп або композицію. Затиснувши файл лівою кнопкою миші, перетягніть його в документ.
4
Також кліп або музику в MS Office 2007 і 2003 можна вставити за допомогою «Вставка»? «Об'єкт»? «Створення з файлу»? «Обзор». Виберіть мультимедійний файл і натисніть «Відкрити», потім «Ок». Файл з'явиться у вигляді значка. При подвійному натисканні вам буде запропоновано відкрити його або спочатку впровадити, а потім відкрити.
5
Щоб вставити в Word шрифт (а це теж файл), натисніть Win + R і врізалися Fonts або відкрийте «Пуск»? «Панель управління»? «Шрифти». Перетягніть в папку шрифт, який ви хочете встановити. Перезавантажте Word - закрийте програму і відкрийте її знову. Виберіть зі списку шрифтів той, який ви встановили і хочете використовувати.
6
При необхідності вставити в документ Word дані з таблиці MS Excel, виділіть дані, які ви хочете вставити з Excel в документ. На вкладці «Головна» натисніть кнопку «Копіювати» з групи «Буфер обміну» (для MS Word 2007) або натисніть Ctrl + C (для MS Word 2007/2003). Встановіть в документі Word курсор туди, куди ви хочете вставити дані. Вставте за допомогою поєднання Ctrl + V.
7
Натисніть поруч з даними кнопку «Параметри вставки» і поставте крапку на одну з чотирьох можливих команд: «Зберегти вихідне форматування» (дані будуть представлені у вигляді таблиці MS Word), «Вставити як малюнок» (дані будуть вставлені в вигляді малюнка), «Зберегти вихідне форматування і пов'язати з Excel» (щоб встановити зв'язок з даними Excel, які будуть оновлюватися при зміні) або «Зберегти тільки текст» (щоб дані були представлені як текст).
8
Вставте з MS Excel діаграму за схемою, описаною вище. Використовуйте «Параметри вставки», щоб відредагувати вигляд діаграми: «Діаграма» (вставлена діаграма з Excel буде повідомлятися з вихідним документом), «Діаграма Excel» (буде можливий доступ до всієї книги Excel), «Вставити як малюнок» (діаграма буде у вигляді малюнка), «Зберегти вихідне форматування» (буде використаний вихідний формат діаграми).
Зверніть увагу
Якщо у вас немає кнопки «Параметри вставки», включите її. В MS Word 2007 натисніть кнопку «Microsoft Office», потім «Параметри Word». Далі, в категорії «Додатково», виберіть групу «Вирізання, копіювання ...» і встановіть прапорець біля «Відображати меню параметрів вставки». В MS Word 2003 «Параметри вставки» включаються за допомогою «Сервіс»? «Параметри»? «Правка»? «Показати кнопки можливостей вставки».