Як вибрати взуття на весну.

демісезонні, тобто призначену для шкарпетки восени і навесні, взуття слід вибирати не тільки за зовнішнім виглядом. Враховуючи російські кліматичні особливості, вона повинна бути в першу чергу влагоустойчивой, пристосованої до погодних умов місцевості, де ви проживаєте.
Інструкція
1
За новою парою демісезонного взуття йдіть в магазин в другій половині дня, оскільки через ходьби приплив крові до ніг трохи збільшується і відповідно її обсяг злегка змінюється. Придивилася модель приміряйте тільки з носком. Обов'язково походіть у взутті по залу декілька хвилин, щоб переконатися у зручності та підходящому розмірі.
2
Ретельно огляньте чоботи і перевірте наявність видимих дефектів. Якісна модель повинна мати рівні й акуратні шви, навіть з внутрішньої сторони, де знаходиться устілка. Крім того, на виробі недопустимі сліди клею. Якщо придивилася вам модель виготовлена з блискавкою, перевірте її справність - розстібніть і застебніть кілька разів. А щоб блискавка при шкарпетки не роз'їжджалася, зверніть увагу на наявність спеціального фіксатора.
3
Уважно вивчіть підошву: вона не повинна мати заломи, потертості, тріщини (навіть мікроскопічні). Якщо підошва виконана з натуральної шкіри, є велика ймовірність того, що вона швидко зітре. Для весни немаловажні вологонепроникні властивості. Ними володіють підошви з поліуретану та гуми.
4
Щоб вибрати взуття зі справжньої натуральної шкіри, влаштуйте їй невелику перевірку. Халяву чобота злегка зігніть: якщо при згині на ньому залишилися складки, то виріб виготовлений з натуральної шкіри. Загляньте всередину і відігніть устілку. Перевірте край непідшиті шкіри: тканинна основа недопустима на такій моделі. І останнє - прикладіть долоню до шкіряної поверхні: натуральний матеріал порівняно з штучним трохи тепліше.
5
Якщо хочете придбати для весни замшеві чоботи, зважте всі «за» і «проти» перед такою покупкою. Навіть якщо ви в основному пересуваєтеся на власній машині, все одно хоч на хвилину, але салон залишати доводиться. А для того, щоб зіпсувати цей матеріал, достатньо кількох виходів в дощ і бруд.
6
Для місцевості, де в міжсезоння починаються розливи і повінь, купите гумові чоботи. Сучасні моделі виглядають цілком гідно і випускаються в різноманітній кольоровій гамі.