Як знайти компанію. Як поводитися в незнайомій компанії.

Дружня компанія дуже важлива людині, що б він не говорив про свою любов до самотності і самоти. Це те джерело енергії і радості, який допомагає творити і жити кожному з нас. Не так-то просто знайти компанію людей, яка гармонійно підходила б вам, але якщо є готовність відправитися на пошуки, скористайтеся нашими корисними порадами.
Інструкція
1
Для початку задумайтеся, що є причиною того, що ви досі не обзавелися дружньою компанією. Чи справа в тому, що ви присвячували весь час справах, роботі, навчанні, або ж в вас є деякі якості, які відштовхують оточуючих людей? Постарайтеся виявити максимально об'єктивну причину вашого становища.
2
Якщо ви усвідомлюєте, що не надто доброзичливі і привітні, або ви маєте інші негативні риси характеру, почніть працювати над собою. Позбавтеся від таких якостей як критиканство, грубість, замкнутість, недовіра, нечесність, а також ревнощі.
3
Полюбіть себе, зрозумійте, що ви дивовижна людина, гідний компанії найкращих людей. Навколишні до нас ставляться так, як ми самі ставимося до себе, і якщо ви хочете отримати від інших любов, повагу, турботу і довіру, те ж саме ви повинні навчитися відчувати і до себе.
4
Пам'ятайте, що дружба - це відповідальність. Тому будьте готові нести всі тяготи людських відносин, і тільки тоді ви зумієте розділити дружню радість. Навчіться віддавати, тоді ви будете отримувати - це золоте правило дружби.
5
Коли психологічно ви підготовлені, вирушайте на пошуки. Друзі можуть зустрітися на будь-якому відрізку життя, але вчинення самостійних спроб їх відшукати теж корисно. Одне з найпоширеніших - відвідування заходів, які вам близькі по духу (наприклад, концерти улюблених груп), і знайомство з тими людьми, хто вам сподобаються із оточуючих. Поговоривши про улюбленого захопленні, швидше за все, ви зумієте перейти і на більш особисте спілкування.
6
Намагайтеся бути відкритим і готовим до несподіваних зустрічам. Приміром, ви гуляєте наодинці по парку, і тут незнайома компанія запрошує вас прокотитися разом на велосипедах або взяти участь у флешмобі. Ваша реакція за звичкою може бути негативна, але саме в такій незвичній ситуації ви маєте можливість зустріти нових друзів і змінити своє життя. Тому, якщо у вас є вільний час - погоджуйтеся!
7
Спільна зайнятість цікавою справою, як правило, завжди з'єднує людей і створює нові дружні компанії. Танці, спорт, йога, похідні і творчі гуртки, курси масажу або іноземної мови - все це допоможе вам не тільки підтягти свої вміння та розвинути самооцінку, а й зустріти друзів.
8
В соціальних мережах інтернету існує безліч віртуальних спільнот за інтересами, учасники яких нерідко зустрічаються в реальності. Не бійтеся вступати в них, адже зараз в таких об'єднаннях беруть участь люди абсолютно різних соціальних щаблів, віків і захоплень, і, швидше за все, вам там теж знайдеться з ким поспілкуватися і поділитися чимось важливим.
9
Якщо складно відразу знайти і влитися в дружний колектив, то направте свої пошуки на одну людину, яка буде вам близький, і з яким ви разом зможете відшукати людей, цікавих вам обом. Удвох іти вперед набагато простіше і веселіше, а саме простота, відкритість і веселий запал приверне до вас людей, з якими з часом ви зможете створити міцну і дружну компанію .