Як взяти місце на ринку.

Отримати місце на ринку означає для підприємця, що займається торгівлею, мати можливість реалізувати свій товар. Щоб укласти договір з адміністрацією ринку, вам необхідно спочатку оформити себе як приватного індивідуального підприємця або відкрити підприємство і поставити його на облік як юридична особа.
Інструкція
1
Вирішіть, на ринку якої категорії ви хочете отримати торгове місце . На універсальному ринку можна торгувати як продовольчими, так і непродовольчими товарами. Зазвичай їх площа досить велика, так само як і кількість орендарів. На спеціалізованому ринку можна торгувати лише товарами одного виду. Популярними стали «Ярмарки вихідного дня». На них, в основному, торгують продукцією сільських та фермерських господарств і товарами близькою спрямованості - розсадою, насінням та саджанцями.
2
Для укладення договору оренди підготуйте пакет документів. Вам потрібно буде свідоцтво про реєстрацію підприємця або фірми, свідоцтво про постановку на податковий облік і присвоєння ІПН, платіжні реквізити, завірені печаткою банку, в якому відкрито рахунок підприємства. Необхідно буде також докласти наказ про призначення керівника та інформаційний лист з органів статистики з кодами економічної діяльності, в якому зазначено такий її вид, як торгівля.
3
Крім цього, вам необхідно буде придбати контрольно-касовий апарат і до пакету документів додати картку його реєстрації або паспорт ККМ, якщо він оформлений на продавця, а також договір про технічне обслуговування цього апарату. Якість продаваного товару має бути підтверджено відповідними документами: укладення Санепіднагляду на товар та свідоцтво про державну реєстрацію даної продукції.
4
В пакет документів, необхідних, щоб взяти місце на ринку, мають увійти укладені з продавцями трудові договори та накази про їх прийом на роботу, а також медичні книжки торгового персоналу. У тому випадку, якщо в якості продавців у вас працюватимуть мігранти, вам буде потрібно докласти дозвіл на залучення іноземної робочої сили.
5
Висновок Санепіднагляду необхідно буде оформити в тому випадку, якщо ви збираєтеся торгувати харчовими продуктами та напоями. Якщо вашим товаром будуть дитячі іграшки, постільну та інше білизна, підручники для дітей, парфюмерно-косметичні товари тощо, вам буде потрібно висновок про їх відповідність санітарним нормам, видане Росспоживнаглядом. Отримайте свідоцтво про реєстрацію на продукцію, яка може бути небезпечна для людини відповідно до постанови Уряду РФ №262 і наказом Мінздоровсоцрозвитку №657.