Як не нудьгувати на дачі.

Дорослі завжди знайдуть собі заняття на дачі , хтось отримує задоволення від залицяння за рослинами, хтось насолоджується, облаштовуючи зону відпочинку з мангалом. Але діти потребують більш різноманітних діях, інакше вони занудьгують, і ваше перебування на дачі буде зіпсовано.
Вам знадобиться
  • - настільні ігри;
  • - інвентар для бадмінтону;
  • - м'ячі;
  • - дитячий куточок;
  • - басейн.
Інструкція
1
Перш ніж збиратися всією сім'єю на дачу, подумайте, чим ви будете розважати себе і дітей. Дорослі вечорами можуть пограти в настільні ігри, відпочиваючи від денних турбот про грядках та саду. Візьміть з собою та інвентар для активних спортивних ігор. Ракетки для бадмінтону не займуть багато місця, але допоможуть розім'ятися і провести час з користю.
2
Придбайте для дітей комплект вуличного дитячого куточка. Всі предмети можна купити окремо, є й маленькі яскраві будиночки, і гори, і гойдалки. Відведіть місце на ділянці, щоб створити казковий дитячий маленький світ для ігор. Обгородіть цю територію кольоровим пластиковим парканчиком з хвірткою.
3
Папа може влаштувати пісочницю, збивши конструкцію з ошкуренних дощок. Діти із задоволенням грають влітку в піску, а якщо поруч знаходяться такі чудові речі, як будиночок і гойдалки, вам буде складно відвести дитину в ліжко.
4
Заздалегідь подумайте над тим, щоб дитячий майданчик була видна вам і з ділянки, і з вікна дачі. Розрівняйте поверхню і посійте м'яку газонну траву скрізь, крім пісочниці. Для більш дорослих дітей можна поставити різні стінки і драбинки, високий будиночок з гіркою.
5
Спекотного літа вам буде приємно відпочити у великому надувному басейні, для дітей придбайте барвистий маленький. Не залишайте дитину у воді без нагляду.
6
Повісьте гамак в тіні дерев, спостерігайте звідти за дітьми, гортаючи журнали. Влаштовуйте походи в найближчі гайки або до живописних озер. Тільки не забувайте захищатися від проникнення кліщів. Придбайте всі необхідні засоби для аптечки і беріть її з собою.
7
Якщо недалеко від вашої дачі є водоймище, в якому можна купатися, купіть заздалегідь плавальні жилети і круги для дітей. З собою на пляж можна захопити іграшки, з якими дитина буде грати на березі. Для себе візьміть волейбольний м'яч, напевно ви знайдете компанію, яка підтримає гру.
«Радіо Дача» - одна з популярних московських радіостанцій, ведуча мовлення в FM-діапазоні. В її ефірі звучать російськомовні музичні треки, але є й певна кількість тематичних та інформаційних програм. Щогодини тут можна почути коротку інформацію про дорожню ситуацію в Москві і зміни в розкладі електропоїздів. Щодня озвучується гороскоп, даються корисні чи кумедні поради, розповідаються історії та життя відомих вітчизняних виконавців і створення популярних пісень.
Інструкція
1
Якщо у вашому розпорядженні є радіоприймач, плеєр, телефон або будь-яке інше пристрій, здатний приймати радіосигнали в FM-діапазоні, скористайтеся ним для прослуховування «Радио Дача». У Москві ця станція веде мовлення на частоті 92,4 МГц, а в інших регіонах приймач треба налаштовувати на самі різні хвилі. Конкретне значення частот для більш ніж семи десятків міст можна дізнатися на власному сайті радіостанції.
2
Посилання на головну сторінку цього веб-ресурсу наведена нижче, а щоб дістатися до переліку міст і частот, знайдіть і клацніть в меню розділ з назвою «Регіони». Якщо вашій області чи краї не опиниться в списку, можна з'ясувати частоту мовлення по електронній пошті region@radiodacha.ru або за телефоном у Москві (495) 925 33 18.
3
При наявності доступу в інтернет можна обійтися і без радіоприймача - веб-сайт «Радіо Дача» веде онлайн-мовлення в режимі реального часу. Щоб ним скористатися, клікніть відповідне посилання на головній сторінці цього інтернет-ресурсу - вона поміщена в лівий верхній кут сторінки («Слухати Радіо Дача Online»), продубльована в головному меню («Слухати») і ще раз повторена з такою ж назвою в самому низу сторінки.
4
Клацання по посиланню відкриє в окремій вкладці вбудований програвач, елементами управління якого ви можете відрегулювати гучність або тимчасово перервати трансляцію. Тут же можна вибрати одну з двох частот дискретизації - цей параметр визначає якість звуку і витрачаються на його отримання трафік.
5
Слухати «Радіо Дача» в режимі онлайн можна не тільки на сервері самої радіостанції, існують і сайти-агрегатор, які складають списки та інтернет-радіостанцій і ретранслюють їх. Наприклад, на сайті Moskva.FM можна слухати не тільки поточний ефір «Радіо Дача», а й записані раніше трансляції. Крім того, плеєр, пропонований цим сайтом, дозволяє вибрати або пропустити звучали треки, а також вирізає майже всі рекламні вставки із записаних радіотрансляцій.