Як знайти вдома сів телефон. Як знайти телефон який сів.

Мобільний телефон давно перестав бути розкішшю. Сучасні люди просто не уявляють своє життя без цього засобу зв'язку. Але, що робити, якщо телефон загубився в квартирі, а акумулятор на нього як на зло розрядився?
Вам знадобиться
  • - методичний послідовний ретельний пошук;
  • - металошукач
Інструкція
1
Спробуйте все-таки зробити «контрольний» дзвінок з іншого телефон а на втрачений. Завжди залишається маленька надія, що хоча б 1% заряду батареї ще є. Якщо ж це, на жаль, не так, переходите до інших способів пошуку.
2
Згадайте, де і з ким ви востаннє розмовляли по телефон у. Якщо у вас в будинку є яке-небудь «улюблене» місце для розмов, вже добре, спробуйте пошукати саме там.
3
Якщо ж ви маєте звичку ходити з телефон ом по всій квартирі, розмовляючи і роблячи на ходу щось ще, доведеться шукати в найнесподіваніших місцях, наприклад, на холодильнику або всередині нього, а також на поличці у ванній кімнаті, на балконі, в пральній машині і т.д. До речі, в пральній машині він може виявитися ще і в тому випадку, якщо ви забули дістати його з кишені брюк або іншого одягу перед пранням.
4
Складіть план пошуку. Методично і ретельно досліджуйте одну кімнату за одною, причому, поки стовідсотково не переконаєтеся, що його немає в даній кімнаті, не переходите в наступну.
5
Перевірте кишені своєї домашньої і вихідний одягу: халатів, курток, плащів, піджаків і т.п. Досліджуйте наявні у вас полички, столики і скриньки шаф.
6
Уважно огляньте диван або крісла, з яких ви дивитеся телевізор, обстежте області підлог під ними. Зніміть покривала з м'яких меблів, іноді телефон и потрапляють під них.
7
Проводьте пошук не тільки в зоні видимості, тобто на рівні очей, а й там, куди могла дотягнутися ваша рука: на верхніх полицях шаф, на поверхні шифоньєра і т.п.
8
Іноді трапляється й так, що телефон спокійно лежить собі у вашій сумочці, а вам чомусь здається, що його там немає. Відкрийте всі її відділення, перегляньте все уважним чином.
9
Якщо у вас є маленькі діти, запитайте у них, чи не бачили вони вашого телефон а. Можливо, він став забавною іграшкою для малюків. Перегляньте самі дитячу кімнату.
10
Деякі домашні тварини, особливо собаки, мають схильність підбирати те, що погано лежить. Тому, якщо ви знаєте за своїм улюбленцем така пристрасть, не зайвим буде заглянути під килимок пса або в іншій його схованку.
11
Ну і в самому крайньому випадку використовуйте металошукач (якщо такий є), хоча в сучасних квартирах дуже багато різного металу і цей спосіб є не найзручнішим.
Корисна порада
Заведіть звичку класти свій мобільний телефон завжди в один і той же місце в квартирі. Намагайтеся її педантично виконувати. Не чекайте повної розрядки акумулятора мобільного пристрою. Заряджайте його, коли телефон ще здатний функціонувати.