Як налаштувати вихід в інтернет на телефоні. Як виходити з телефону в інтернет.

Серед жителів Росії стала популярною така послуга, як мобільний інтернет . Ви можете за допомогою свого телефону спілкуватися зі своїми друзями в соціальних мережах, передавати інформацію та просто користуватися пошуком.
Інструкція
1
Перевірте, чи має ваш мобільний пристрій таку опцію, як wap або gprs. Для цього зайдіть в меню телефону і знайдіть відповідний розділ («Інтернет»). Також ви можете отримати інформацію з інструкції, що додається до апарату.
2
Підключіть доступ в інтернет . Для цього зв'яжіться зі своїм оператором. Наприклад, якщо ви є клієнтом «Мегафон» наберіть зі свого телефону короткий номер 0500; якщо «МТС» - 0890; якщо «Білайн» - 0611. Також ви можете підключити мобільний інтернет за допомогою офіційної сторінки в інтернет е («Мегафон» - www.megafon.ru, «МТС» - www. mts.ru, «Білайн» - www.beeline.ru).
3
Налаштуйте сам апарат. Для цього ви можете замовити автоматичні налаштування. Вони прийдуть на ваш телефон у вигляді сервісного повідомлення, яке вам згодом потрібно буде просто зберегти і активувати.
4
У тому випадку, якщо ви бажаєте самостійно налаштувати мобільний, уточніть у оператора всі параметри налаштувань. В телефоні вам потрібно буде створити новий обліковий запис і точку доступу. Як правило, після внесення всіх змін телефон доведеться перезавантажити.
5
Після цього ви повинні вибрати програму-оглядача. Саме за допомогою неї ви зможете переглядати всілякі сайти. Про плюси і мінуси браузерів дізнайтеся допомогою інтернет а чи у своїх друзів.
6
Встановіть програму. Ви можете завантажити її за допомогою комп'ютера або скористатися wap-сервером. Будьте обережні, адже деякі сайти надають програму за досить великі суми. Тому постарайтеся не скачувати інформацію з невідомим вам посилань. Після установки запустіть інтернет -браузер.
7
Якщо у вас з якоїсь причини не виходить встановити або підключити інтернет , зверніться в офіс вашої стільникової компанії. Не забудьте взяти з собою мобільний пристрій.
Виходити в інтернет можна за допомогою спеціальних налаштувань, які надає оператор зв'язку. Такі настройки можна замовити як на КПК, так і на будь-якому іншому мобільному пристрої.
Інструкція
1
Подібні налаштування надає оператор зв'язку «Мегафон». Щоб замовити автоматичні налаштування інтернету, абоненти компанії повинні скористатися одним з двох номерів. Якщо здійснювати виклик з мобільного телефону, то необхідно набрати короткий номер 0500. Якщо ж вам знадобиться подзвонити з міського телефону, тоді скористайтеся номером 5025500. Клієнти «Мегафона» в будь-який зручний час також можуть відвідати офіс підтримки абонентів або салон зв'язку. Консультант активує і налаштує всі ваші послуги.
2
Однак замовлення інтернет-налаштувань в «Мегафоні» можливий і інший спосіб. Для цього всім абонентам надається номер 5049 (тільки для відправки смс-повідомлень). У тексті таких SMS повинна міститися цифра 1. До речі, зазначений номер дозволяє отримувати не тільки налаштування Internet, але і WAP, а також MMS. Для їх замовлення замініть в повідомленні цифру 1 на двійку чи трійку відповідно. Наступні два номери теж служать для замовлення автоматичних налаштувань. Це 05190 і 05049.
3
Якщо ви є клієнтом компанії «МТС», тоді для отримання інтернет-налаштувань вам знадобиться набрати безкоштовний номер 0876. Крім того, в будь-який час ви можете відвідати офіційний сайт оператора зв'язку. На ньому в спеціальному розділі ви знайдете форму запиту, яку потрібно заповнити та надіслати. Підключення інтернету в «МТС» надається безкоштовно, абонент буде оплачувати лише скачуваний трафік.
4
Абонентам «Білайну» для підключення інтернет-з'єднання на телефоні необхідно скористатися USSD-номером * 110 * 181 # або * 110 * 111 #. Після відправлення запиту оператору ви повинні на дві-три хвилини вимкнути свій мобільний пристрій. Таким чином, ви знову зареєструєтесь в мережі, і отримані автоматичні настройки будуть активовані.